پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

یادداشت
گفتگوهای برگزیده
اخبار رسانه
ساسانی‌درگفت‌وگوبا«فرهنگ سدید»:

ثروت‌اندوزی مسئولان و فراموشی مردم مهم‌ترین مانع برای تحقق دولت اسلامی است/ قوای 3گانه از ضعف نظارت رنج می‌برند/مباحث امنیتی نباید مانع ارتباط مسئولین و مردم شود/شکاف میان دولت و مردم خطرناک است/ برخی مسئولین، کارشناس چاپلوس دوست دارند

مديرکل اسبق دفتر امور بانوان وزارت کشور با اشاره به اینکه سطح ارتباطات مردمی مسئولین با مردم به بهانه هایی همچون امنیتی متاسفانه یکی از مشکلات و موانع در این مسیر است، گفت: کشور ما جزء امن ترین کشورهای منطقه محسوب می شود لذا نباید بهانه ای برای کاهش ارتباطات مردمی مسئولین وجود داشته باشد.

بیعت دوباره ده هزار زن انقلابی با امام خامنه ای مدظله العالی / شرمنده ایم که اجازه دادیم هویت و فرهنگ ما را استثمار کنند

ده هزار نفر از بانوان انقلابی طی نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری از اعلام آمادگی خود برای حفظ ارکان نظام و پاسداری از حریم ولایت خبر دادند.
«فرهنگ سدید» از نقش مساجد در مناسبات اجتماعی گزارش می‌دهد

مسجد مهم‌ترین رسانه برای تقویت ارتباطات مردمی/ چگونه نقش‌آفرینی مساجد را بالا ببریم

در تمامی این موارد مسجد به‌ مثابه یک رسانه با برد منطقه‌ای عمل می‌کند و چه‌بسا آن هنگام مراسم از طریق رسانه‌های ارتباط‌جمعی پوشش داده می‌شود می‌تواند به بردی ملی یا بین‌المللی نیز دست یابد.
«فرهنگ سدید» از فعالیت‌های مشکوک در وزارت راه و شهرسازی گزارش ‌می‌دهد

سرطان بی‌هویتی در حوزه معماری و شهرسازی/ انحراف در معماری شهر‌های ایران برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی/ نظریه‌سازی آخوندی!

برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی، جریانی در رأس وزارت راه و شهرسازی با بهره‌گیری از غفلت نهاد‌های نظارتی تهدیدات تأسف باری در حوزه معماری و شهرسازی رقم زده در حالی که شاهد تشکیل یک سرطان بی‌هویتی در این حوزه هستیم.

فرصت طلبی از بی اطلاعی وزیر جدید راه و شهرسازی

تشکیل کارگروه مسکن و سپس واگذاری مسئولیت اتمام واحدهای مسکن مهر به استانداری‌ها نشان از فرصت طلبی معاونان آخوندی برای متقاعد کردن وزیر راه و شهرسازی به دلیل نداشتن دید کامل نسبت به طرح مسکن مهر دارد.
با مشارکت ۷۰ شرکت داخلی تولیدکننده اسباب‌بازی

چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی برگزار می‌شود

چهارمین جشنواره ملی اسباب‏بازی با شعار تمرین زندگی از ۲۶ تا ۳۰ آبان ماه در مرکز آفرینش‏های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب برگزار می‏شود. این جشنواره با هدف تحقق شعار سال در حمایت از کالای تولید داخل برگزار می‏‌شود.
به همت مرکز معماری و شهرسازی اسلامی برگزار شد

نشست نقد و ارزیابی نظام آموزش معماری‌وشهرسازی‌ کشور با رویکردهویتی

نشست نقد و ارزیابی نظام آموزش معماری و شهرسازی کشور با رویکرد هویتی با حضور حدود ۶۰ نفر از اساتید، صاحب نظران و متخصصان عرصه معماری و شهرسازی به همت مرکز معماری و شهرسازی اسلامی مرکز مطالعات راهبردی ژرفا برگزار شد.

نظر چمران درباره احتمال انتخاب آخوندی به‌عنوان شهردار جدید تهران

رئیس سابق شورای شهر تهران با اشاره به گزینه‌های نهایی تصدی شهردای تهران گفت: ژنرال‌های شکست خورده و بازنشسته، توانی برای اداره شهر تهران ندارند.
«فرهنگ سدید» گزارش می‌دهد

طرح‌های یکپارچه مدیریت مناطق ساحلی با پیوست فرهنگی ارائه شود/ در حال حاضر، امکان میزبانی از گردشگران ساحلی به‌صورت حرفه‌ای وجود ندارد/ ساحل دریا باید به جایگاهی برای تفریح سالم و گردشگری حلال تبدیل شود

در حال حاضر امکان جذب گردشگران در سواحل بی‌بدیل ایران و امکان میزبانی حرفه‌ای از گردشگران وجود ندارد. لازم است طرح جامع مدیریت و بهره‌برداری از سواحل با در نظر گرفتن مسائل فرهنگی در قالب تدوین پیوست فرهنگی آماده و اجرا شود.
در نخستین نشست هم‌اندیشی هنر دینی زنان مطرح شد:

چرا وزارت ارشاد معاونت زنان ندارد؟/از پانتومیم برای بیان پیام‌ها در سطح بین الملل استفاده شود

نخستین نشست هم‌اندیشی هنر دینی زنان با گفت و گو در محورهایی جنجالی با حضور زنان صاحب نظر به همت گروه هنر مقدس در مجموعه سرچشمه  برگزار شد.
۱
پربیننده ترین ها
آخرین عناوین