پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

عکس - عکس
مجموعه پوستر ولادت امام رضا (ع)
فاصله سالروز تولد حضرت معصومه سلام الله علی‌ها تا میلاد با برکت امام مهربان حضرت رضا درود خدا بر ایشان را دهه کرامت می‌گویند که سالگرد تولد حضرت شاهچراغ نیز در میان است. مجموعه پوسترهای با کیفیت ولادت مبارک امام رضا علیه السلام در دهه‌ کرامت را می توانید در این بخش دانلود کنید.
با این فرشتگانم، نزدیک آسمانم
دیوارنگاره به مناسبت دهه کرامت و روز دختر؛
خانه طراحان انقلاب اسلامی به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر از دیوارنگاره جدید خود رونمایی کرد. در شعار این دیوارنگاره به نقل از پیامبر‌گرامی‌اسلام (ص) آمده: «خانه‌ای که در آن دختر باشد، هر روز دوازده برکت و رحمت از آسمان ارزانی‌اش می‌شود.»
روز معلم
به مناسبت روز معلم چند تصویری از چهره شهید مرتضی مطهری و پوسترهایی مرتبط با روز معلم، ارائه می شود
مجموعه پوستر ولادت حضرت معصومه (س)
مجموعه از پوسترها به مناسبت ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها که دارای آثاری از خط کوفی اثر محسن قراری، خط ثلث اثر سید محمد موحد حسینی، خط گلزار اثرحمیدقربانپور، خط ثلث اثر سیدمحمد حسینی موحد و خط کوفی اثر میثم اشعری، است.
۱۰ قاب فقط برای خدا
گفت‌و‌گویی با محمدرضا دوست محمدی، تصویرگر مجموعه «فقط برای خدا»؛
«محمدرضا دوست‌محمدی» تصویرگر مطرح کشور که همزمان با یکصدمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی نسبت به انتشار ۱۰ روایت تصویری از این شهید بزرگوار با عنوان «فقط به خاطر خدا» اقدام کرده است، او در گفتگویی درباره این آثار که در فضای مجازی مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است صحبت کرد.