پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

برگزاری نمایشگاه‌ کتاب «راهبرد مقاومت» به مناسبت هفته دفاع مقدس
در سراسر کشور برگزار می‌شود

برگزاری نمایشگاه‌ کتاب «راهبرد مقاومت» به مناسبت هفته دفاع مقدس

مؤسسه فرهنگی هنری قدرولایت با حمایت ناشران کتاب‌های حوزة فرهنگ مقاومت و دفاع مقدس، در ایام هفته دفاع مقدس، نمایشگاه‌های کتاب را با عنوان «راهبرد مقاومت» در سراسر کشور برگزار می­ نماید.
تحلیلی بر مطبوعات چهارشنبه ۳۰ مرداد ۹۸
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات چهارشنبه ۳۰ مرداد ۹۸

نیم‌نگاه کلی به صفحه نخست روزنامه‌ها نشان می‌دهد که موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان در روزنامه‌های امروز بازتاب گسترده‌ای داشته است.
تحلیلی بر مطبوعات دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸

نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات امروز نشان می‌دهد که نامه آیت‌الله آملی لاریجانی به آیت‌الله محمد یزدی در پی انتشار فایل صوتی از وی سوژه داغ روزنامه‌های اصلاح‌طلب است موضوعی که روزنامه‌های اصولگرا را نیز به واکنش و انتقاد از جدال نابه‌جا وا‌داشته است. روزنامه‌های امروز به بهانه کودتای ۲۸ مرداد نیز به این موضوع پرداخته‌اند.
ثبت‌نام برای سفر اربعین از اول شهریور آغاز می‌شود
شرایط حضور در مراسم پیاده‌روی ایام اربعین اعلام شد

ثبت‌نام برای سفر اربعین از اول شهریور آغاز می‌شود

متقاضیان اربعین پس از ثبت اطلاعات مطابق مدارک هویتی در سامانه سماح، نزدیک‌ترین دفتر خدمات زیارتی به محل سکونت خود را در این سایت انتخاب می‌کنند و به‌همراه گذرنامه معتبر و دو قطعه عکس سه در چهار پشت‌زمینه سفید و ترجیحا شبیه عکس گذرنامه به آن مراجعه می‌کنند. گذرنامه متقاضیان اربعین هم دست‌کم باید ۶ ماه اعتبار داشته باشد.
آشتی آتشی
بازخوانی واکنش امام نسبت به میانجی‌ها در ماجرای تسخیر سفارت

آشتی آتشی

در سیزدهم آبان ماه سال ۱۳۵۸ ه. ش. و در سالگرد روز دانش آموز و روز تبعید امام خمینی از ایران به ترکیه، سفارت آمریکا در تهران به تسخیر دانشجویان پیرو خط امام درآمد. این واقعه که حضرت امام خمینی از آن به عنوان انقلابی بزرگتر از انقلاب نخست یاد کردند پس از آن روی داد که دانشجویان با دریافت خط استکبار و تحلیل روش‌های جاسوسی آمریکا در کشور ایران، در صدد حذف آثار این نماد پلید در جامعه ایران بر آمدند. اسناد به دست آمده از لانه جاسوسی آمریکا در تهران نشانگر این مطلب است که در سفارتخانه‌های آمریکا در جهان واحدی به نام واحد عملیات وجود دارد که رهبری عملیات جاسوسی در کشور‌های محل سفارت را داراست.
پیامی دارم
نماهنگ

پیامی دارم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار‌های مختلف بار‌ها با اشاره به آیه‌ی شریفه‌ی «وَ یَستَبشِرونَ بِالَّذینَ لَم یَلحَقوا بِهِم مِن خَلفِهِم اَلّا خَوفٌ عَلَیهِم وَ لا هُم یَحزَنون»، «پیام شهدا برای امروز ملت ایران» را «نترسیدن و امیدداشتن» دانسته‌اند. از این رو، پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب (KHAMENEI.IR) همزمان با سوم خردادماه سالروز حماسه فتح خرمشهر، نماهنگ «پیامی دارم» را با توجه به بیانات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره پیام شهدا به ملت ایران تهیه و منتشر می‌کند.
پربیننده ترین ها
آخرین عناوین