شانزدهمین شنبه انقلاب با عنوان «مطبوعات و خبرگزاری‌ها»، صبح روز شنبه 13مرداد97 ساعت 9:30 صبح در محل پاتوق رسانه‌های انقلاب اسلامی واقع در مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار می‌شود.

به گزارش فرهنگ سدید به نقل از روابط عمومی جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی، شانزدهمین شنبه انقلاب با عنوان «مطبوعات و خبرگزاری‌ها»، صبح روز شنبه 13مرداد97 ساعت 9:30 صبح در محل پاتوق رسانه‌های انقلاب اسلامی واقع در مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار می‌شود.

نگاهی به کارنامه چهل‌ساله انقلاب اسلامی در حوزه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با مصادیقی چون تکثر، میزان نفوذ و عمق تأثیرگزاری در میان افکار عمومی و همچنین شکستن انحصار رسانه ای صهیونیسم در جهان از جمله محورهای این نشست است.

در این برنامه کارشناسان و صاحب¬نظران حوزه رسانه، چون بیژن نوباوه وطن مدیر مسئول روزنامه عصر ایرانیان، سید نظام‌الدین موسوی مدیرعامل سابق خبرگزاری فارس، مسعود بصیری رئیس سازمان بسیج رسانه کشور، محسن پیرهادی مدیر مسئول روزنامه رسالت و جمع دیگری از کارشناسان و اصحاب رسانه حضور دارند.

بر اساس این گزارش، برنامه شنبه‌های انقلاب که به همت جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی برگزار می‌شود شنبه‌های هر هفته یکی از دستاورد‌های انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف را با حضور چهره‌های شاخص آن حوزه بررسی می‌کند.

ارسال نظر
نام:
* نظر:
* captcha: