شنبه‌های انقلاب(۱۵)/ رییس سابق کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد
رئیس سابق کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انسانی مهمترین دستاورد و سرمایه کشور محسوب می‌شود و با توانمندی‌ها و تعهد خود توانسته است، عملکرد‌ها و رشد‌های ۵۰۰ برابری را نسبت به گذشته رقم بزند.
به گزارش فرهنگ سدید، دکتر سید مهدی هاشمی، رئیس سابق کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پانزدهمین شنبه انقلاب با موضوع زیرساخت‌های عمرانی که به همت جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی در شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه برگزار شد، اظهار داشت: نیروی انسانی مهم‌ترین دستاورد و سرمایه کشور محسوب می‌شود که با توانمندی‌ها و تعهد خود توانسته است، عملکرد و رشد ۵۰۰ برابری در حوزه زیرساخت‌های عمرانی نسبت به گذشته رقم بزند.

وی با اشاره به اینکه برای بیان دستاورد‌های انقلاب اسلامی باید محدودیت‌ها و بازه‌های زمانی را نیز بیان کرد، افزود: مترو تهران در یک بازه زمانی طی دوره‌ای ۲۵ ساله، ۲/۵ کیلومتر تولید خطوط داشت، اما در دوره‌های اخیر این تولید به بالای ۲۰ کیلومتر رسیده است که نشان‌دهنده ظرفیت و قابلیت بالای نیروی انسانی است.

رئیس سابق نظام‌مهندسی اضافه کرد: در دوران دفاع مقدس در استان کردستان، بالغ‌بر ۳ هزار کیلومتر جاده ایجاد شد.

رئیس سابق کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حوزه نیرو‌های مسلح به دلیل ثبات مدیریت و تبعیت پذیری شاهد رشد و پیشرفت‌های بسیاری بوده‌ایم، تصریح کرد: عملکرد نیرو‌های مسلح در مقایسه با عملکرد کشور‌های منطقه با بودجه‌های چند صد برابری، بسیار وسیع بوده است.
ارسال نظر
نام:
* نظر:
* captcha: