تجمع اعتراض آمیز مردم گناباد به سفر قطب فرقه دروایش نعمت اللهی به گناباد
بار دیگر مردم همیشه در صحنه گناباد با حضور به موقع در صحنه؛ سعی در مقابله با اهداف مورد نظر فرقه ضاله دراویش را دارند.

به گزارش فرهنگ سدید؛ مردم گناباد که  بارها انزجار خود را از رفتارهای دراویش گنابادی نشان داده و با تجمعات و راهپیماییها سعی در مقابله با اقدامات تخریبی این فرقه داشته اند این بار نیز در تجمعی اعتراضی  و با توجه به خواست نورعلی تابنده برای بازگشت به گناباد  اعتراض خود را نشان داده و درخواست برگزاری شورای تامین و مصوب شدن کنسل کردن سفر قطب دراویش به گناباد را کرده اند.

حامد قربانی فرماندار گناباد در جمع معترضین بیان کرد: این موضوع از بالا اعلام شده که ما بلافاصله موضوع را پیگیری کرده ایم و امروز جلسه فوق العاده شورای تامین را داریم.وی ادامه داد: فردا در استانداری نیز جلسه ای داریم که اعتراض شما را به گوش مسئولین استان و کشور خواهم رساند.

در روزهای اخیر، نورعلی تابنده  قطب سالخورده سخن از بازگشت به گناباد  و مرگ در جوار اقطاب خویش را مطرح ساخته است. این مساله با توجه به وضعیت جسمی او می­ تواند زمینه سوء استفاده طرفداران نورعلی تابنده رو فراهم کرده و از او، فردی قدیس بسازند! در پي انتشار شايعه سفر قريب ‌الوقوع وی به بيدخت،‌ افراطيون براي رفع و رجوع تباهي تلاش‌هايشان در جهت انتشار شايعه حصر قطب، اين‌بار از واژه‌اي تازه يعني «تبعيد» رونمايي كردند! بازگشت آزادانه به موطن و تحليل‌ محتواي سخنان اخير تابنده نشان مي‌دهد، تمايل وي به بازگشت به محل تولد خود، با معنا و ماهيت «تبعيد» همخواني ندارد و افراطيون با اين‌دست‌ بازي‌ها، هر چه بیشتر بر کرسی رسوایی خویش می کوبند.

ارسال نظر
نام:
* نظر:
* captcha: