سازمان‌های به ظاهر حقوق بشری و بین المللی از طریق برنامه‌های متعدد سعی در انحطاط فرهنگی و اخلاقی، مخصوصا در کشور عزیزمان ایران را دارند که بارزترین و جدیدترین این تهاجمات را سند ۲۰۳۰ و آزادی ورود بانوان به ورزشگاه‌ها می‌توان دانست.

گروه اجتماعی فرهنگ سدید- عماد نجار: غرب با تلاش فراوان برای از بین بردن فرهنگ‌ها و اصول ادیان الهی و آسمانی سعی دارد پایه‌های اصلی این تمدن‌های غنی را سست کرده و با رخنه در اصول و ساختار‌های بنیادین، این مبانی فرهنگی را نابود کند. در این راستا بحث سند ۲۰۳۰ و مبحث ورود بانوان به استادیوم‌های ورزشی یکی از مواردی است که به شدت امپریالیسم بر روی آن تاکید دارد و حتی از ابزار‌های اعمال فشار بر ارکان حکومتی و وزارتی هم استفاده می‌کند.

در این مقاله به موضوع اعمال فشار فیفا برای ورود بانوان ایرانی به استادیوم‌ها میپردازیم. در حالیکه سازمان‌های غربی با استفاده از ابزار تحریم و اعمال فشار سعی در وارد کردن بانوان به استادیوم‌های فوتبال مردان را دارد روزنامه دویچه وله اعلام کرد که میزان آزار جنسی در استادیوم‌های ورزشی رشد ۴۰۰ درصدی داشته و این میزان در زمان برگزاری مسابقات به میزان ۱۳۳ درصد افزایش پیدا می‌کند.

مسئله‌ای که با ایجاد مواردی که از آن بعنوان زیر ساخت نام برده می‌شود هم امری بسیار مغایر با شئونات اسلامی است و آیت الله مکارم شیرازی نیز در این باره بروز مسائل اخلاقی و اجتماعی را عنوان کرده اند و مخالفت خود را با این اقدام به صراحت اعلام کرده اند.

ایشان ضمن اشاره به پوشش مردان و بازیکنان در ورزشگاه‌ها بر عدم لزوم حضور بانوان در ورزشگاه‌ها تاکید دارند و بهره بردن از امکانات رسانه‌ای در منازل را جایگزین مناسبی برای حضور فیزیکی بانوان می‌دانند.

حال چرا AFC و FIFA اصرار دارند که این اقدام صورت گیرد؟

از بین بردن حجاب و ایجاد ارتباط نزدیک بین زنان و مردان باعث بروز معضلات فرهنگی و اخلاقی شده و انحطاط اخلاقی کانون خانواده را هدف قرار میدهد. از بین رفتن کانون خانواده‌ها و از هم گسسته شدن خانواده باعث کاهش ازدواج و جلوگیری غیر مستقیم زاد و ولد و کاهش رشد اقتصادی، علمی و حتی تاثیر مستقیم بر توان نظامی دارد.

کانون قدرت یا امپریالیسم و یا همان صهیونیست بین الملل با تمام توان سعی در از بین بردن نفوس در تمامی جهان را دارد، زیرا طبق متن دقیق پروتکل صهیون برای سلطه بر تمام جهان می‌بایست بین قوم یهود و دیگر ملت‌ها توازن جمعیتی برقرار شود.

با هدف قرار دادن ابعاد فرهنگی جوامع اولین تاثیر این تهاجم بر روی کانون خانواده هاست و نبود ستون خیمه، خانه و خانواده یعنی مادر و با انحطاط زنان جامعه به راحتی علاوه بر خانواده دیگر ارکان جامعه نیز مورد هجمه فرهنگی قرار گرفته و در آخر هم به نابودی کامل اخلاق در جامعه ختم خواهد شد.

یادمان نرفته که در سال‌ها دفاع مقدس این مادران بودند که با پوشاندن لباس رزم بر تن فرزندانشان سدی محکم در برابر تمامی تهاجمات و حملات ایجاد کردند و بدون هراس از شهادت فرزندانشان یکی پس از دیگری پسران خود را راهی جبهه‌های حق علیه کفر می‌کردند.

به همین دلیل است که سازمان‌های به ظاهر حقوق بشری و بین المللی از طریق برنامه‌های متعدد سعی در انحطاط فرهنگی و اخلاقی، مخصوصا در کشور عزیزمان ایران را دارند که بارزترین و جدیدترین این تهاجمات را سند ۲۰۳۰ و آزادی ورود بانوان به ورزشگاه‌ها می‌توان دانست.

در گذشته نیز با ورود شبکه‌های بی شمار ماهواره‌ای به خانه‌های مردم در راستای نابودی فرهنگ ایرانی و اسلامی تلاش بسیار داشتند و انواع برنامه‌های مخرب در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی را با مضامین گوناگون تولید و برای مخاطب ایرانی به رایگان پخش می‌کردند.

بصیرت مقام معظم رهبری مدظله العالی در تمامی عرصه‌ها توانسته بطور روشن و شفاف نقشه راه کاملی را برای مسئولان ایجاد کند. در این خصوص نیز از گذشته‌ها نظر خود را بطور دقیق اعلام کرده‌اند. در تاریخ ۲۵/۲/۸۲ مقام معظم رهبری درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها خطاب به وزارت کشور فرموده اند: این کار ممنوع و خلاف است و سرپیچی از آن تخلف محسوب می‌شود.

همچنین بسیاری از علما و طلاب حوزه‌های علمیه نیز در نامه‌ای به رهبری معظم جمهوری اسلامی ایران و مراجع بزرگوار تقلید اعلام داشتند که درباره حضور بانوان در ورزشگاه‌ها ابراز نگرانی کرده و خواستار ممانعت از این قبیل اقدامات شدند. متن بیانیه به شرح زیر است:

ما جمعی از طلاب حوزه‌های علمیه، حسب الامر مولایمان حضرت بقیه‌الله الاعظم ارواح العالمین له الفداء مبنی بر رجوع به شما بزرگواران در فتن آخر الزمان، از محضر آن عزیزان و علمای والامقام، درخواست داریم به هر صورت که صلاح می‌دانید جلوی سیل بنیان کن تهاجم فرهنگی را سد نموده و با تدبیر و دستورات لازمه، همانند گذشته، مدافع شریعت ناب محمدی صلی‌الله علیه و آله باشید.

در پایان علیرغم اعلام برخی مسئولین در ایجاد شرایط برای تردد و ایجاد جایگاه در ورزشگاه‌ها برای حضور بانوان نمی تواند در شرایط ایمن فرهنگی، اخلاقی و حتی فیزیکی کنترل شود و می‌بایست مسئولین در این خصوص بدون توجه به فشار‌های غربی‌ها و با دقت کامل به اصول فرهنگی و اخلاقی دین مبین اسلام اینگونه مسائل را مدیریت کنند.

ارسال نظر
نام:
* نظر:
* captcha: