صبح امروز جمعی از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) هزار سبد حمایتی حاوی مواد غذایی و بهداشتی را برای ارسال به مناطق سیل زده آماده کردند.
به گزارش فرهنگ سدید به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج)، هرساله به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه و عید ولادت حضرت صاحب الزمان (عج) مراسم جشن بزرگی برای کارکنان دانشگاه برگزار می‌شد، اما با وقوع حادثه سیل و شرایط نابسامانی که در شمال، غرب و جنوب کشور بوجود آمد و با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه مسائل مردم سیل زده نباید فراموش شود، کارکنان دانشگاه تصمیم گرفتند تا هزینه برگزاری این جشن بزرگ را برای امدادرسانی به مردم سیل زده اختصاص دهند.

بر همین اساس اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان برای کمک به سیل زدگان درنظر گرفته شد و پس از مشخص شدن روستا‌های هدف، صبح امروز جمعی از کارکنان دانشگاه هزار سبد حمایتی حاوی مواد غذایی و بهداشتی را برای ارسال به مناطق سیل زده آماده کردند.

اعزام چند تیم پزشکی به مناطق سیل زده و اختصاص بخشی از حقوق کارکنان به سیل زدگان به صورت داوطلبانه از دیگر اقدامات صورت گرفته از سوی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در جهت امدادرسانی به مردم آسیب دیده در سیل اخیر است.
 
ارسال هزار بسته حمایتی به مناطق سیل زده/ اینجا، مردم سیل زده فراموش نمی‌شوندارسال هزار بسته حمایتی به مناطق سیل زده/ اینجا، مردم سیل زده فراموش نمی‌شوندارسال هزار بسته حمایتی به مناطق سیل زده/ اینجا، مردم سیل زده فراموش نمی‌شوندارسال هزار بسته حمایتی به مناطق سیل زده/ اینجا، مردم سیل زده فراموش نمی‌شوند
ارسال نظر
نام:
* نظر:
* captcha: