گزارشی در باب خشم منافقین از امداد رسانی جهادگران به سیل زدگان؛
شانتاژ‌های ناجوانمردانه علیه نیرو‌های فعال و ایثارگر هلال احمر و بسیج محلی مبنی بر دغدغه عکس گرفتن سلفی بجای کمک رسانی به مردم مصیبت زده، همواره از سوی شخص مریم رجوی و دستگاه منقول تبلیغاتی وی در روز‌های سیل وجود داشته است.

به گزارش فرهنگ سدید؛ درحالیکه واقعه سیل اخیر، خیل عظیمی از هموطنان ما را در استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان به موجب خسارت‌های اقتصادی و انسانی و زیستی داغدار و با مشکلات عدیده مواجه ساخته و همه آحاد مردم ایران با ابراز همدردی و مساعدت‌های خودجوش خود در کنار اقدامات ارزنده و بی بدیل نیرو‌های مسلح کشور از جمله ارتش، سپاه و بسیج و نیرو‌های جهادی و سایر وزارتخانه‌های ذیربط و علی الخصوص جمعیت هلال احمر کشور بیاری آنان شتافته اند، گروه تروریستی مجاهدین خلق از روز نخست این واقعه طبیعی نسبت به بزرگنمایی جانباختگان سیلاب‌ها و پنهان کاری این موضوع از سوی دولت ایران، انتشار کلیپ اظهارات بسیار عادی و گا‌ها معدود افرادی از سیل زدگان تخت عنوان «مردم خشمگین…» و یا تشویق مردم به مقابله با نیرو‌های نظامی که به یاری سیل زدگان آق قلا در گلستان شتافته بودند، اقدام نموده است.

بسیج رسانه‌ای این گروه تروریستی که به واسطه عدم حمایت‌های مردمی از سال‌های گذشته خشم فروخفته‌ای را در بطن ناپیدای خود دارد، این روز‌ها زیاد و سعی باطل بر آن دارد در جهت موازی کاری‌های تعریف شده از سوی اربابان آمریکایی و کشور‌های ارتجاعی متحد منطقه‌ای دونالدترامپ، مردم مناطق سیل زده ایران را که در این لحظات به آرامش، همیاری، توجهات عاطفی و روانی و مساعدت‌های برنامه ریزی شده محلی نیاز دارند به تقابل با کارکنان کمک رسان و یا نیرو‌های بومی و جهادی امدادگر دعوت و فراخوان دهد.

نشخوار حرف‌های پمپئو و برایان هوک وزیران خارجه آمریکا و و نماینده ویژه آمریکا در امور ایران مبنی بر بی اعتمادی بین مردم و حکومت و یا اطلاق وضعیت بسیار خطرناک اجتماعی به جهت تشدید تحریم‌ها، از دیگر اقدامات مایوس کننده این جماعت شیطان صفت و نامرد در سه هفته اخیر برای سواستفاده‌های بیشتر از موضوع سیل‌های اخیر بوده است.

 

 

شانتاژ‌های ناجوانمردانه علیه نیرو‌های فعال و ایثارگر هلال احمر و بسیج محلی مبنی بر دغدغه عکس گرفتن سلفی بجای کمک رسانی به مردم مصیبت زده، همواره از سوی شخص مریم رجوی و دستگاه منقول تبلیغاتی وی در روز‌های سیل وجود داشته است.

این در حالیست که همبستگی تمام مردم ایران برای کمک به یکدیگر همانند مردم شیراز و حتی استان‌های شمالی و یا استان‌هایی از جمله آذربایجان و کردستان در کنار کمک اتحادیه اروپا، فرانسه، آلمان و …. ترکیه و کویت صحنه غم انگیز روز‌های اولیه را تغییر داد. در این میان نیرو‌های امدادی نیز به استناد تجارب حاصله در روز‌های اولیه و اخیر با توانمندی بیشتری در رساندن آذوقه، سایر مواد غذایی، لباس گرم و پتو و چادر و آب آشامیدنی و … به سیل زدگان صحنه‌های انسانی فوق العاده‌ای را در این عرصه آفریدند.

یادمان باشد همین یاوران نئوکان‌های جنگ طلب آمریکایی ماه‌ها در جلوی کنگره آمریکا به بست نشستند تا در نمایش مسخره خود نمایندگان را به صلابه کشیدن مردم ایران با وضع تحریم‌های ناعادلانه وادار نمایند حتی در این روز‌ها با اقدامات سخیف خود نابخردانه و با سطحی سبک و بچه گانه بفکر اجرای طوفان‌های تویئتری و با پراکندگی جمعیتی در سطح ۱۰۰ نفر جهت ناتوان جلوه دادن حاکمیت در مقابله با سیلاب‌های اخیر کشور افتاده اند. در حالیکه بغایت کلمه هیچ اعتقادی به رای انسان‌ها و حرمت آن‌ها حتی در محیط و مناسبات فرقه و تشکیلات خود ندارند. مرتبا فراخوان به تشکیل شورا‌های محلی برای سازماندهی کمک‌های مردمی برای سیل زدگان می‌دهند. علیرغم طبل‌های پاره شده قدیمی فرقه رجوی مبنی بر تکیه به پایگاه مردمی، مرتبا عناصر مزدور تشکیلات از مخاطبین ناشناس؟! می‌خواهند تصاویر جدید از محل‌های سیل زده برای آن‌ها ارسال نمایند. ناگفته نماند شکست‌های پی درپی سازمان در عرصه‌های سیاسی و علی الخصوص تشکیلاتی در آلبانی و ریزش مداوم عناصر قدیمی از گروه و باخت واقعی در عدم مقبولیت سفیدسازی چهره تروریستی و فرقه‌ای در اذهان مردم آلبانی، و افشاگری مداوم رسانه‌های تلویزیونی آن کشور و گا‌ها بعضی مجلات اروپایی از جمله اشپیگل آلمان، حمل پیکره نحیف تصمیم سازی را برای رهبری فرقه مجاهدین سخت و ناممکن ساخته است. بنظر می‌رسد بعد از گذشت چهل سال از قدمت انقلاب ایران، این گروه تروریستی همچنان همانند دوران بزن در روی صدام حسین قصدی جز خیانت به مردم سیل زده ایران ندارد.

منبع: راه نو

ارسال نظر
نام:
* نظر:
* captcha: