سردار فرجیان زاده در گفتگو با «فرهنگ سدید»:
جانشین معاون فرهنگی اجتماعی سپاه با اشاره به اینکه نسل جدیدی که امروز وارد سپاه شده از نسل گذشته نیز انقلابی‌تر و هوشمندتر است، گفت: دشمن با تمام توان جنگ روانی را علیه سپاه آغاز کرده است، اما تمام این‌ها خنثی می‌شود و محبوبیت سپاه روز به روز افزایش خواهد یافت.

سردار فرجیان زاده جانشین معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران در گفتگو با خبرنگار فرهنگ سدید؛ گفت: ما در آستانه چهلمین سالگرد تاسیس سپاه پاسداران هستیم. این نهاد در طول این چهل سال مجاهدانه از دستاوردهای انقلاب اسلامی پاسداری کرده است. از اوایل انقلاب با ضدانقلاب ها و سازمان مخوف منافقین که بیش از 17 هزار نفر را به شهادت رساندند مبارزه کرده است. درخشش سپاه در 8 سال دفاع مقدس توانست سرنوشت جنگ را به نفع نظام تغییر دهد.
وی با اشاره به اینکه احداث زیرساخت های کشور، ساخت سدها، احداث بزرگراه ها و چندین فاز گازی در عسلویه، انتقال آب های مرزی به نقاط مختلف، احداث سازه های شهری از اقدامات این نیروی زبده است، افزود: مقابله با تروریست و داعش، نقش اساسی سپاه برای همه ملت هاست. سپاه در توسعه فرهنگ مقاومت در منطقه، در محرومیت زدایی در مناطق دورافتاده، تقویت بنیه دفاعی در ابعاد مختلف، تقویت روحیه ایثار و شهادت، کنترل و مدیریت بحران، روشن گری در فتنه ها و خاموش کردن آن و حراست از مرزهای کشور نقش برجسته ای داشته است.

جانشین معاون فرهنگی اجتماعی سپاه عنوان داشت: نیروهای سپاهی در یاری رساندن به مردم در شرایط سخت همواره پیشتاز بوده و در خدمت مردم بوده است. همانطور که امام (ره) فرمودند؛ اگر سپاه نبود کشور هم نبود. ما نیز می گوییم اگر سپاه نبود امنیت در کشور و منطقه نبود. در چهل سال گذشته دولت زمانی که با سپاه همکاری کرد موفق شد و زمانی که کوتاهی کرد ضرر کرده است.

فرجیان زاده اضافه کرد: سپاه در طول این چهل سال خدمت گذار مردم بوده و بهترین سرمایه و نیروهای خود را برای امنیت کشور فدا کرده است. سپاه خاری در چشمان دشمن و پشتوانه ای برای مردم ایران است. دشمن با تمام توان جنگ روانی را علیه سپاه آغاز کرده است اما تمام اینها خنثی می شود و محبوبیت سپاه روز به روز افزایش خواهد یافت.
وی با اشاره به اینکه نسل جدیدی که امروز وارد سپاه شده از نسل گذشته نیز انقلابی تر و هوشمندتر است، گفت: نسل جوان ما در سپاه در دفاع از حرم اهل بیت (ع) ثابت کردند انقلابی تر هستند و حضور آن ها آگاهانه است. نسل جدید در حوزه شکوفایی، دفاعی، فرهنگی، اجتماعی و فضای مجازی درخشیده است. امیدواریم در گام دوم انقلاب که رهبر معظم تاکید فرموده اند گام های بزرگ تری بردارند.

جانشین معاون فرهنگی اجتماعی سپاه گفت: آمریکا سپاه را به عنوان گروه تروریستی اعلام کرده و این یک حماقت جدید نیست زیرا در مورد نیروی قدس هم این اتفاق افتاده است. امروز حاکمان احمق آمریکا سپاه را تروریست خوانده اند و این هیچ تاثیری در قدرت ما نخواهد داشت. نخبگان، دانشجویان و فرهیختگان ما از این نهاد دفاع می کنند و پیروزی از آن ماست.

ارسال نظر
نام:
* نظر:
* captcha: