مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه صاحب¬الزمان (عج) استان اصفهان:
محمدی از برگزاری مراسم اعتکاف با حضور کاروان‌های راهیان نور در مسجد "دارخوین" آبادان خبر داد و گفت: این مراسم از ۲۹ اسفند تا ۲ فروردین برگزار می‌شود.
به گزارش فرهنگ سدید به نقل از کوله بار، عباس محمدی مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه صاحب¬الزمان (عج) استان اصفهان از برگزاری نخستین مراسم اعتکاف با حضور کاروان‌های راهیان نور در مسجد "دارخوین" آبادان خبر داد و گفت: این مراسم معنوی از ۲۹ اسفند تا ۲ فروردین با حضور یک هزار نفر از زائران راهیان نور سراسر کشور برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: ثبت نام برای حضور دراین مراسم معنوی از ۵ اسفند آغاز شده و تا ۲۵ اسفندماه ادامه دارد و علاقمندان می‌توانند برای ثبت نامه به پایگاه اطلاع رسانی به آدرس اینترنتی www.rahianenoor-esf.ir مراجعه نمایند.
مراجعه نمایند.
محمدی با بیان اینکه مسجد دارخوین آبادان، محلی معنوی برای رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس بوده است، تصریح کرد: این مسجد به نام چهارده معصوم (ع) نامگذاری شده است و از آنجایی که امسال ایام راهیان نور مصادف با ایام اعتکاف شده است، تصمیم گرفتیم که نوآوری جدیدی در اردو‌های راهیان نور داشته باشیم و محل اعتکاف را در این مسجد معنوی که حدود ۱۲ هزار شهید در این مکان معنوی نماز به جا آورده اند، برگزار نماییم.
مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه صاحب¬الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه رهبرمعظم انقلاب اسلامی برای چندین بار، در مسجد دارخوین حضور پیدا کردند، تاکید کرد: حجت الاسلام ماندگاری مسئول موسسه سیره شهدا، آیت الله مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری استان اصفهان، حاج حسین یکتا از راویان دوران دفاع مقدس و مداحان اهل بیت علیه السلام در این مراسم معنوی حضور پیدا خواهند نمود.
گفتنی است مسجد دارخوین در شهرک دارخوین در ۴۴ کیلومتری شمال آبادان است که بین رودخاته کارون و جاده آبادان ـ. اهواز قرار دارد وعلاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.rahianenoor-esf.ir مراجعه نمایند.
مراسم اعتکاف با حضور کاروان‌های راهیان نور در مسجد «دارخوین» آبادان برگزار می‌شود
ارسال نظر
نام:
* نظر:
* captcha: