گزارش «فرهنگ سدید» درباره بهره برداری صهیونیست از رسانه/ (۲)
صهیونیست ها همواره تلاش بسیار زیادی در تحریف تاریخ ادیان و ساخت داستان‌های دروغین درباره پیامبران الهی دارند به طوری که پیامبران دین یهود نیز از این امر مستثنی نمانده اند. در این راستا ترویج فریبکاری و امور منفور در بین مردم و تثبیت این امور ناپسند در اذهان آن‌ها یکی از وظایف کهن و اصلی رسانه‌های صهیونیست از گذشته تاکنون بوده که در هر دوره با استفاده از روش‌های همان دوره صورت می‌گرفته است.

گروه رسانه و فضای مجازی فرهنگ سدید- سعید عسگری نسب: در بخش اول بررسی بهره‌برداری صهیونیست‌ها از رسانه با عنوان «رسانه‌های صهیونیستی موفق در ایجاد موج‌های انحرافی تاریخ» به موضوع تحریفات فرهنگی و تاریخی توسط صهیونیست به واسطه هجمه‌های رسانه‌ای پرداخته شد. در بخش دوم شاید مناسب باشد که به این نکته هم اشارتی کوتاه داشته باشیم که صهیونیست تلاش بسیار زیادی در تحریف تاریخ ادیان و ساخت داستان‌های دروغین درباره پیامبران الهی دارند و پیامبران دین یهود نیز از این امر مستثنی نبوده اند و در بسیاری از داستان‌های جعلی تلمود سعی در زن‌باره نشان دادن، هوس رانی، سبک شماردن عبادت خداوند، خیانت در امانت، عدم رعایت اصول شرعی، ناآگاه بودن و بی تدبیری، قتل و مواردی از این قبیل برای پیامبران دین یهود دارد.

ترویج فریبکاری و امور منفور در بین مردم و تثبیت این امور ناپسند در اذهان آن‌ها یکی از وظایف کهن و اصلی رسانه‌های صهیونیست از گذشته تاکنون بوده که در هر دوره با استفاده از روش‌های همان دوره صورت می‌گرفته است.

در این مسیر و برای رسیدن به هدف غایی که همان تصرف جهان و تشکیل حکومت جهانی یهود و سلطه بر همه کره خاکی است از هیچ اقدامی فرو گذار نبوده و نسل کشی، ترور، ترویج فساد و هزاران روش غیر انسانی دیگر راه‌های از بین بردن مخالفان خود در رسیدن به این اهداف است.

اینکه ما همواره می دانستیم که جمله "هدف وسیله را توجیه می‌کند" مخصوص تفکر کمونیست‌هاست، کمی سطحی نگری است. زیرا تمامی پایه گذاران کمونیسم و ایده پردازان و ایدئولوگ‌های آن یهودی بوده و با استفاده از همان روش تبلیغی و رسانه‌ای این تفکر را در بین ملت‌ها بسط می‌دادند.

کارل مارکس مانیفست کمونیست را به همراه فردریش انگلس منتشر کرد و این مانیفست، مشهورترین رساله تاریخ جنبش سوسیالیستی است. در مورد مارکس باید بدانیم که وی فرزند سوم "هاینریش مارکس لوی" وکیل و حقوق دان دادگستری یهودی است که پدرش از خاخام‌های شهیر به‌شمار می‌رفت.
اما نکته قابل تامل این است که یهودیان در هر منطقه و در هر برهه از تاریخ همواره منفور بوده و چنانچه حکام آن زمان توان داشتند مانع از رشد و تسری تفکر آنان در سطح عموم جامعه می‌شدند. اروپا هم از این امر مستثنی نبود و حاکم پروس نیز نگاه مثبتی به یهودیان نداشت و به همین دلیل "هاینریش مارکس لوی" نیز به صورت ظاهری تغییر دین داده و به فرقه پروتستان در دین مسیحیت گروید.

در تائید این نظریه و طرز تفکر یهودیان صهیونیست، مجددا به بخش دیگری از پروتکل‌های بیست و چهارگانه یهود می‌پردازیم، در پروتکل اول یهود آمده است: «حق با زور است. آزادی ایده‌ای بیش نیست. طلا، ایمان، خود مختاری، سرمایه و حاکمیت مطلق آن، دشمن داخلی، توده مردم، هرج و مرج اجتماعی، ناسازگاری سیاست و اخلاق، قدرت یهودیت آزادی خواه شکست ناپذیر است، هدف وسیله را توجیه می‌کند، توده و اکثریت مانند انسان کور است. الفبای سیاست: اختلافات حزبی، استبداد مطلق در حکومت، رواج مشروبات الکلی، کهنه پرستی، تباهی، این‌ها اصول و قواعد حکومت یهودی است که متشکل از ترور، آزادی، مبانی حکومت‌های موروثی، سلطه پنهانی که نمایندگان را از مردم دور می‌کند شیرازه آن را تشکیل داده است.»

 

ارسال نظر
نام:
* نظر:
* captcha:

نقش مهم ایران در پیدایش نهضت جنگل

شهیدی که اعتقاد داشت اسلام بدون مرز است

چالش‌های بازیگری در سریال «روز‌های ابدی»

کریمی: شعار برای ذات سریال «ده نمکی» است

تایپوگرافی «شهادت ثالثه» مهجور مانده است

نوروز «سیما» چگونه می‌گذرد؟

جنگال عامل موفقیت عملیات کربلای ۵»

رضاخان چگونه رضا شاه شد؟

والفجر ۸ یکی از شگفت‌انگیز‌ترین عملیات‌ دفاع‌مقدس

تخلف ساواک در ثبت اسناد رضاخان

چرا سیاسیون به‌سمت ثبت خاطرات روزانه نمی‌روند؟

فیلم «شیشلیک»، اولین تجربه کمدی محمدحسین مهدویان

برای شناساندن درد‌ها کار کردیم

نگارش خاطراتم را مسئولان پشت‌گوش می‌انداختند

شهید عبادی‌نیا چگونه مزد شهادتش را از خدا گرفت؟

مناقشه پرهیجان با عنوان مناظره، گرهی از مخاطب نمی‌گشاید

پسرم را طوری تربیت کن که راهم را ادامه دهد

آخرین باری که صدایش را شنیدم

فیلم‌های غیرقابل پخشی که با دوبله مجاز شد!

ژنرال روس گفت اباالفضل‌تان را فراموش نمی‌کنیم

بازیگر نقش شهید ستاری: قهرمان بافت فرسوده را تغییر می‌دهد

دلیل حضور خانواده امام حسین (ع) در حرکت تاریخی آن حضرت

ادامه راه با حضور «منوچهر نوذری»

این الفاطمیون؟

تاریخچه سیاسی حوزه علمیه قم و حیات مبارزاتی امام خمینی(ره)

عطش جشنواره فیلم عمار در بلند کردن پرچم محتوا

بررسی علل افزایش دوبرابری تعرفه دو پلتفرم داخلی فیلیمو و نماوا

سینمای کودک نیازمند برخورد‌های حرفه‏‌ای‌تر است

برای ترسیم شمایل مولا، بر لبه تیغ راه رفتیم

برخورد پهلوی دوم با فساد چگونه بود؟