از هیأت ثارالله مسیحی‌ها چه می‌دانید؟
سوگواری برای امام حسین(ع)
در این نوشته سری به آیین‌های عزاداری ارامنه و زرتشتیان در عزای امام حسین (ع) می‌زنیم و سه پرده دلنشین از علاقه و محبّت غیرمسلمانان به سیّدالشّهدا (ع) را بازگو می کنیم.
تکلم به زبان‌ها، توهم و تظاهر در جنبش پنطیکاست
مسیحیت آخرالزمانی
سخن گفتن به زبان روح‌القدس که در جنبش پنطیکاست مطرح است امروزه مورد استقبال زیاد مسیحیت فارسی زبان واقع شده، اما کشیش آرمان رشدی صاحب نظر مسیحی، اکثر افرادی را که چنین ادعایی می‌کنند متوهم، متظاهر و تکرار کننده‌ی الفاظ دیکته‌شده‌ی کشیشان می‌داند.
امام حسین(ع) از دیدگاه محقق مسیحی
عظمت قیام سیدالشهدا (ع) و فداکاری یاران با وفای او، سبب شده که نویسندگان و اندیشمندان بزرگ جهان، درباره نهضت حسینی و حماسه‌ آفرینان عاشورا اظهار نظرهای بسیاری داشته و حتی برخی از نویسندگان غیرمسلمان نیز درباره این واقعه اظهار نظر داشته و کتاب بنویسند.
تلاش برای معرفی ایران به عنوان کشوری مسیحی
فریب مسیحیت در پیشگویی عیلام در کتاب‌ مقدس
اخیرا جریان مسیحیت تبشیری با تلاش بسیاری سعی دارد این عقیده که در آخرالزمان ایران میزبان سلطنت‌ الهی است و «کرسی خدا در ایران بر پا خواهد شد» را ترویج کند و از طرفی تلاش دارد برای اطلاع‌رسانی اینکه ایران در آینده کشوری مسیحی خواهد شد و نظام سیاسی کنونی نیز توسط خدا از بین خواهد رفت.
امام حسين(ع) از ديدگاه متفكران و دانشمندان جهان
عظمت قیام کربلا در طول تاریخ
امام حسين‌(ع) شخصيتي محدود به يک مذهب و یا يک عده خاص نيست، بلکه عظمت قیام ایشان و فداکاري‌هايش، درسي به تاريخ داده است که مذاهب ديگر نتوانسته‌اند خاموش بمانند و دانشمندان غير مسلمان سخن‌هاي بسياري در وصف ایشان به ميان آورده‌اند.
جفا بر مسیحیان در ایران، دروغی باورنکردنی
مجازات بخاطر عدم رعایت قانون
طبق قانون اساسی، مسیحیان ایران در انجام مناسک دینی آزادند، اما اگر شخصی مسیحی مجازات می‌شود نه به خاطر اعتقاد بلکه به خاطر عدم رعایت کردن قانون کشور است که کتاب مقدس مسیحیت میگوید اطاعت از همه حکومت‌ها واجب است و همه حکومت‌ها با اراده خدا حکمرانی می‌کنند.
ترویج افکار افراطی مسیحیان صهیونیسم در شبکه‌های ماهواره‌ای/ از جذب دانشگاهیان و مخالفان سیاسی تا معتادان و کودکان کار
«فرهنگ سدید» گزارش می‌دهد
امروزه یکی از چالش‌های جهان بشریت رواج برخی از جریان‌های افراط‌گرایانه در میان ادیان است که در اسلام با یک جریان تندرویی به نام وهابیت مواجه هستیم و با توسل بر زور و زر و تزویر یعنی پول و امکانات زیاد مانند شبکه‌های ماهواره‌ای در پی جذب مردم مسلمان به‌سوی وهابیت است که مسلک آن‌ها ریشه در وحشی‌گری و آدم کشی دارد.
تعیین مجازات برای مروجین فرقه و گروه‌های ضاله در مجلس شورای اسلامی
لزوم وضع قوانین مقابله با فرق و جریان‌های انحرافی
عضو هیئت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با بیان اینکه در شرایط کنونی کشور با خلاء های قانونی مقابله با فرق و جریان های انحرافی مواجه هستیم، بر لزوم برخورد قانونی و قضائی با این گونه از جرائم در مجلس شورای اسلامی خبر داد.