صهیونیست‌ها نمی‌توانند آزادی، زمین و حق فلسطینی‌ها را بخرند
بررسی دیدگاه جامعه یهودیان ایران نسبت به «معامله قرن» در آستانه روز «روز قدس» در گفتگو با نماینده کلیمیان در مجلس:
آزادی ادیان الهی یکی از موضوعاتی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌رسمیت شناخته شد و در قانون اساسی به‌صورت مبسوط به آن پرداخته‌شده است. از همین روی اقلیت‌های دینی در مجلس شورای اسلامی دارای کرسی نمایندگی هستند. طی دهه‌های اخیر و با رشد فزاینده رسانه در ایران، خط رسانه‌ای غرب بر محدودیت ادیان الهی در ایران متمرکزشده و همواره در آستانه روز قدس این موضوع نیز پررنگ‌تر می‌شود.
عرفان‌های نوظهور عموما زاییده سیاست هستند/ هندوییسم کی و چگونه تشکیل شد؟
بررسی چگونگی شکل گری جریان‌های معنوی نوظهور در بستر تاریخ در گفتگو با حجت الاسلام عرب
نویسنده کتاب بی‌نقاب گفت که نظام سلطه برای سلطه‌طلبی خود از خلأ معنویت استفاده می‌کند؛ از همین رو فرقه‌ای تأسیس می‌کند که آموزه‌های نظام سلطه را تبلیغ کند؛ برای نمونه زمانی که فرآیند استعمار هند آغاز شد، مهمترین مانع بر سر استعمار بریتانیا و سایر استعمارها، حاکمیت مرکزی مسلمانان و دین اسلام بود بدین منظور سیاست بریتانیا بر این اساس قرار گرفت که پیروان هندو را در مقابل آن‌ها تقویت شود؛ تا پیش از ورود انگلستان به هند آیینی به نام هندوییسم وجود نداشت؛ و این اسم در دنیا نبود.
دفاع یک مسلمانِ ایرانی از مسیحیت شرقی در اوج بی‌خیالی سران اروپا/ جهان بداند در پرتو یک حکومت الهی می‌توان یک کشور را با عدالت و برابری اداره کرد
مره‌صدق در نشست تخصصی «حقوق اقلیت‌های دینی در نظام جمهوری اسلامی» مطرح کرد؛
نماینده کلیمیان ایران در مجلس با اشاره به حل مسائل داخلی و حقوق شخصی اقلیت‌های دینی گفت: تنها کشور اسلامی که اصل حقوق اقلیت‌های دینی در آن به صورت کامل اجرا می‌شود جمهوری اسلامی ایران است.
آمریکا در پی «بی‌نظمی نوین» جهانی است
اطلاعیه جامعه آشوریان ایران
جامعه آشوریان ایران در اطلاعیه‌ای درباره سیاست‌های کنونی دولت آمریکا گفت: امروز، جهان می‌داند آنچه آمریکا دارد می‌کوشد تا بر جهان بگستراند، بی‌نظمی نوین جهانی است.
جلوگیری از تخریب تشیع با معرفی عالمان بزرگ/ جایگاه علمی- اخلاقی آیت‌الله غلامرضا یزدی (فقیه خراسانی)
فرهنگ سدید گزارش می‌دهد
با توجه به این که امروزه بیشترین تمرکز جنگ فرهنگی دشمن ایجاد شبهه و تخریب تشیع اصیل می باشد فلذا طبق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالي) شناساندن روحانیون بزرگ و عالمی نظیر شیخ غلامرضا(ره) به نسل جوان می تواند آنها را از انحرافات باز داشته و حتی جامعه را از انحطاط اخلاقی و معنوی نجات دهد.
بررسی حقوق‌ اقلیت‌های دینی
عباسعلی عمید زنجانی
حقوق‌ اقلیت‌ها را می‌توان‌ با مطالعه‌ آثار ماندگار امام‌ علی(ع) در متون‌ اسلامی‌ و نیز سیره‌ سیاسی‌ آن‌ پیشوای‌ بزرگ‌ مورد بررسی‌ قرار داد، هرچند توصیه‌ها در مورد اقلیت‌های‌ دینی‌ نیز از مبانی‌ وحی‌ و سیره‌ سیاسی‌ پیامبر اسلام(ص) ریشه‌ می‌گرفت‌ لیکن‌ این‌ توصیه‌ها مانند دیگر توضیحات‌ عمیق‌ آن‌ امام‌ روشنگر، تفسیر گویا از تعالیم‌ اسلام‌ محسوب‌ می‌گردد.
پدیده‌ای عجیب و نوظهور در صنعت مد
استایل‌های محرمی از کجا سر و کله‌شان پیدا شد؟
شاید نوع پوشش مراسمات عزاداری یا نحوه برگزاری مراسم در برخی نقاط دنیا آن هم به صورت استثنائی متفاوت باشد، اما اصل بر این است که فرد غم‌دیده ناراحت است و یا دست‌کم به احترام غم دیگران خود را ناراحت نشان می‌دهد، از آن طرف این یک اصل بدیهی و پذیرفته شده در مناسبات اجتماعی است که فرد غم زده خود را نمی‌آراید. عدم آرایش و پیرایش در فرهنگ ایرانی و اسلامی برای مدت‌ها به نشانه عزاداری، نشانه احترام به فردى است که از دنیا رفته است.
از حضور رئیس انجمن موبدان در مراسم عزاداری تا ادعای ضد حقوق بشر بازیگر سازمان ملل
بسته خبری «فرهنگ سدید» از فعالیت‌ موحدان الهی در شهریور ۹۸
بسته خبری ادیان توحیدی از فعالیت‌های شهریورماه ۱۳۹۸ موحدان الهی در ایران گزارش می‌دهد و شامل قدردانی نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی از عملکرد رئیس قوه قضاییه، نامگذاری دو خیابان در شاهین شهر اصفهان به نام شهدای ارامنه، معارفه رئیس جدید اداره امور اقلیت‌های دینی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی است.