پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

علی‌اف الگوی فرهنگی ورزشکاران
فریدون حسن

علی‌اف الگوی فرهنگی ورزشکاران

اقدام فرهنگی بزرگ علی اف هرچند با واکنش‌های خوب مسئولین بسیج و ورزش کشور روبرو شد، اما نباید به این بسنده کرد. علی اف از ما الگو گرفته و حالا خود تبدیل به الگوی فرهنگی برای ورزش و ورزشکاران ما شده است تا ثابت کند فریاد به حق انقلاب اسلامی ایران که از زبان امام خامنه‌ای مدظله العالی به گوش می‌رسد، خاموش شدنی نیست حتی اگر تمام دنیا برای خاموش کردن آن متحد شوند.
دیگر به ورزشگاه‌ها نروید
فریدون حسن

دیگر به ورزشگاه‌ها نروید

فصل بعد برای تماشای مسابقات فوتبال در هر سطح و مقطعی به ورزشگاه رفتید حتماً نکات امنیتی، اخلاقی و حیاتی را رعایت کنید، چون به محیطی پا میگذارید که از سوءمدیریت بیش از حد مسئولان فوتبال، نه به لحاظ فرهنگی سالم است و نه به لحاظ امنیت جانی قابل اطمینان، پس بیایید به ورزشگاه نرویم.
اتهام زنی؛ بی‌فرهنگی تازه فوتبال
فریدون حسن

اتهام زنی؛ بی‌فرهنگی تازه فوتبال

بی فرهنگی بزرگی با ادبیات تند اتهام زنی در حال شکل گیری است و کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال طبق معمول در خوابی شیرین به سر می‌برد. هیچ تیمی را نمی‌توان در لیگ فوتبال ایران پیدا کرد که از اشتباهات داوری ضربه نخورده باشد درست همانطور که تیمی را نمی‌توان یافت که از این اشتباهات سود نبرده باشد.
فرهنگ ورزشی و ورزش فرهنگی
فریدون حسن

فرهنگ ورزشی و ورزش فرهنگی

فرهنگ سازی در ورزش مقوله ایی نیست که صرفا با شعار و برگزاری سمینار و سمپوزیوم و گردهمایی محقق شود. این اشتباهی است که طی سال‌های اخیر به غلط در بین مسولین جا افتاده و حالا کار را به جایی کشانده که حتی خود این آقایان هم نمی‌توانند از عهده سروسامان دادن به آن برآیند.
«فرهنگ سدید» گزارش می‌دهد

روحیه دینی و انگیزه ملی ورزشکاران از دستاورد‌های انقلاب اسلامی/ رویکرد امامین انقلاب زمینه ساز تحول در عرصه ورزش/ عملکرد ورزشکاران زمینه ساز صدور انقلاب اسلامی/ ۵ هزار قهرمان ورزشی که مدالشان پلاکشان بود

دستاورد انقلاب از منظر سیاست خارجی، اراده و پافشاری نظام مقدس جمهوری اسلامی مبنی بر ضرورت پوشش بانوان در مسابقات جهانی و تحمیل و تصویب آن در مجامع بین الملی ورزشی، یکی از موفقیت‌های ممتاز کشور محسوب شده که علاوه بر توسعه و رشد و گسترش ورزش بانوان، عامل تاثیر گذاری بر صدور انقلاب اسلامی نیز به شمار می‌رود.
آقای فردوسی‌پور شنا وکشتی کج زنان را هم پخش کنید!
مدیران رسانه ملی تحت تاثیر برنامه‌سازان هستند؟

آقای فردوسی‌پور شنا وکشتی کج زنان را هم پخش کنید!

فردوسی پور که در طول یک‌ماه اجرای برنامه ۲۰۱۸ بارها به لحاظ کلامی دست به هنجارشکنی زده و به ارزش‌های انقلاب و مردم علنا توهین کرده بود، این بار هم در پایان پخش تصاویر ساختارشکنانه یاد شده اظهار داشت که با پخش کامل این تصاویر، همه پای تلویزیون مملکت‌شان نشستند و لذت بردند. وی تاکید کرد که این تصاویر پخش شد و همه هم دیدند و خیلی عادی بود و هیچ اتفاقی هم نیفتاد!
آخرین عناوین