پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

-
گزارش «فرهنگ سدید» از اختتامیه شنبه‌های انقلاب:
مراسم اختتامیه نشست شنبه‌های انقلاب با موضوع «تجلیل از رسانه‌ها» در محل خبرگزاری فارس برگزار شد.
دستاورد‌های انقلاب اسلامی در قالب یک کتاب
کتاب «گلستان انقلاب» حاصل بررسی‌ها و نقطه نظرات مستند و آمار‌های واقعی کارشناسان و متخصصان حوزه‌های مختلف است که در برنامه «شنبه‌های انقلاب» در طول ۴۱ هفته از اردیبهشت تا بهمن سال جاری، ارائه شده است.
معاون سابق مهندسی وزارت دفاع در گفت‌وگو با «فرهنگ سدید»:
معاون سابق مهندسی وزارت دفاع گفت: مخاطب اصلی نشست «شنبه‌های انقلاب» کسانی هستند که در زمان انقلاب حضور نداشته و از پیشرفت‌های انقلاب‌اسلامی مطلع نیستند.
دستاوردهای قوه‌قضاییه در حوزه فناوری و اطلاعات
نشست رسانه‌ای پیرامون دستاوردهای قوه قضاییه در حوزه فناوری و اطلاعات در محل ساختمان فناوری و اطلاعات قوه قضاییه برگزار شد.
حجت الاسلام شکاری در چهل و یکمین نشست «شنبه‌های انقلاب»:
دبیر کمیته عدالت جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی در چهل و یکمین نشست شنبه‌های انقلاب، دستاورد‌های انقلاب اسلامی در این حوزه را تشریح کرد.
گزارش «فرهنگ سدید» از چهل و یکمین شنبه‌های انقلاب:
چهل و یکمین و آخرین نشست «شنبه‌های انقلاب» با عنوان «عدالت» و با هدف تبیین دستاورد‌های چهل ساله انقلاب اسلامی در این حوزه برگزار شد.
با حضور سردار نقدی و صفار هرندی؛
مراسم رونمایی کتاب گلستان انقلاب با حضور سردار نقدی معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و صفارهرندی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
مسئول اطلاع‌رسانی جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی:
مسئول اطلاع‌رسانی جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب کبیر اسلامی اعلام کرد: آیین رونمایی از کتاب دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب کبیر اسلامی با عنوان «گلستان انقلاب» ساعت 10 صبح روز دوشنبه یکم بهمن ماه در سالن همایش‌های بسیج صداوسیما برگزار می‌شود.