پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

گفتگوهای برگزیده
رییس فراکسیون اصناف مجلس در گفتگو با «فرهنگ سدید»:

شنبه‌های انقلاب در حال پمپاژ امید به جامعه است

معاون سابق شورای عالی امنیت ملی در گفتگو با «فرهنگ سدید»:

در تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ضعیف عمل کرده‌ایم

اخبار رسانه
به ههت جنبش مردمی

بیست و یکمین شنبه انقلاب با موضوع سینما برگزار می‌شود

بیست و یکمین نشست شنبه‌های انقلاب با موضوع «سینما» در روز شنبه ۱۷ شهریور ۹۷ ساعت ۱۰ صبح در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، برگزار می‌شود.
سرلشکر صفوی در جمع خبرنگاران حاضر در نشست شنبه‌های انقلاب:

نیرو‌های مسلح پاسخ حادثه تروریستی اهواز را خواهند داد

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: دشمنان ایران تصور نکنند که با این حرکت ددمنشانه می‌توانند برای خود کسب حیثیت کنند و بدانند که ملت و نیرو‌های مسلح ما پاسخگوی این اقدامات خواهند بود.

قطار «شنبه های انقلاب» به نیمه راه رسید

بیستمین نشست شنبه‌های انقلاب با عنوان «تئاتر» در روز شنبه ۱۰ شهریورماه ساعت ۱۰ صبح در محل «خانه هنرمندان» واقع در پارک هنرمندان، برگزار می‌شود.
به‌همت جنبش مردمی

نوزدهمین شنبه انقلاب با موضوع شعائر اسلامی و انقلابی برگزار می‌شود

نوزدهمین نشست شنبه‌های انقلاب با عنوان شعائر اسلامی و انقلابی صبح روز شنبه ۳ شهریور ساعت ۹:۳۰ صبح در  مهدیه تهران برگزار می‌شود.
شنبه‌های انقلاب (18)/ وزیر سابق بهداشت:

نظام کامل و جامع بیمه ایران در هیچ جای دنیا مشابه ندارد/ در نظام بهداشت و درمان ما پس از انقلاب اسلامی معجزه رخ داده است/ در دوران پهلوی علیرغم ثروت فراوان کشور از اطباء هندی و بنگالی استفاده می‌شد

طریقت منفرد گفت: در حقیقت در نظام بهداشت و درمان ما پس از انقلاب اسلامی یک معجزه رخ داده است؛ ایران علیرغم ثروت فراوان، اما در دوران قبل از انقلاب در درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های خود پزشک ایرانی نداشت و شرکت‌های دلالی، پزشک‌های هندی و بنگالی را به ایران می‌فرستادند.
شنبه‌های انقلاب (۱۸)/ مدیرعامل اسبق سازمان تامین اجتماعی:

بعد از انقلاب ۷ نهاد برای حمایت از بانوان تشکیل شده است/ صدور بیش از ۸۰ میلیون دفترچه تامین اجتماعی در دوران انقلاب اسلامی

ضیایی افزود: پیشرفت‌های انقلاب در حوزه بیمه بی نظیر بوده است به نحوی که با تواجه به اینکه جمعیت ۲ تا ۲.۵ برابر شده است سطح رفاه زندگی نیز ده‌ها برابر رشد چشمگیر داشته است.
شنبه‌های انقلاب(۱۸)/ رئیس اسبق سازمان نوسازی مدارس کشور:

ایرانِ واردکننده کالاهای اساسی، امروز در حال صادرات است/ رهنمود مقام معظم رهبری برای رفع مشکل مدارس کشور/ بازسازی و احداث 160 مدرسه بعد از زلزله کرمانشاه

رئیس اسبق سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: طی دیداری با مقام معظم رهبری مشکلات پیش روی مدارس کشور مطرح شد که معظم له راه حل این مشکلات را صحبت و ارائه گزارش به مردم عنوان کردند و در این راستا جامعه خیرین مدرسه ساز کشور راه اندازی شد که امروز دارای 528 شعبه در سراسر کشور است.
۱
پربیننده ترین ها

صفوی: ارتش پهلوی، حافظ امنیت آمریکا و اسرائیل و ایران یک ایالت آمریکا بود/ سیاری: پیکان، اولین ناوشکن موشک انداز ایران به فرمان رهبر انقلاب و در سال ۸۲ ساخته شد/ فرحی: ایران از کاربر صفر در دروه پهلوی به تولیدکننده صنایع نظامی تبدیل شد/ فدوی: ایران امروز جزو قدرت‌های نظامی جهان است/ رفیق‌دوست: موشک تاو ایرانی، 5 نسل از تاو آمریکایی جلوتر است/ فضلی: امامین انقلاب به مقاومت هویت دادند/ حق طلب: امام خمینی (ره) ارتشی تشکیل داد که هدف آن دفاع از اعتقادات مردم بود

آخرین عناوین