پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

چه کسانی سنگر جوانان انقلابی را هدف قرار داده اند؟

تخـریـب پـرابهـام سازه یک هیئت فعال فرهنگی و مذهبی

مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی برگزار می‌کند

آغاز‌دومین‌جشنواره‌ملی‌جهادگران

با حضور ۷۰ گروه و تشکل دانشجویی؛

اولین نشست دوره تخصصی محیا برگزار شد

اخبار رسانه
ولی‌اله نادرپور

مجمع تشخيص مصلحت نظام و ضرورت بازنگري در سیاست‌های كلان کشور

در بررسی سیاست‌های کلی مشاهده می‌شود از ۵۲ عنوان سیاست‌های ابلاغی عمر ۳۷ مورد آن از ۱۰ تا ۲۵ سال گذشته است. لذا انتظار افکار عمومی از مجمع تشخیص مصلحت نظام تسریع در بازنگری است.
مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی برگزار می‌کند

آغاز‌دومین‌جشنواره‌ملی‌جهادگران از ۲۰ مرداد ماه

مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی با همکاری معاونت جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی برای دومین سال متوالی اقدام به برگزاری دومین‌جشنواره‌ملی‌جهادگران در مردادماه ۱۳۹۷ می‌کند.
اسحاقی:

ستاد هماهنگی نقشه مهندسی فرهنگی به علت کمبود وقت تشکیل نشده است!/ کارآمدی 24 صنعت فرهنگی درگرو شناخت و سرمایه‌گذاری مطلوب است

اسحاقی گفت: به علت اهمیت زیاد حوزه فرهنگ و تأثیرگذاری بر روی سایر حوزه‌ها تصمیم گرفته شد که رئیس‌جمهور به‌عنوان رئیس ستاد اجرای نقشه مهندسی کشور، انتخاب شود و وزرای، روسای کمیسون های مرتبط در ستاد حضورداشته باشند، که متأسفانه به دلایلی همچون کمبود وقت تا به حال این ستاد تشکیل نشده است،
طه یوسفی

استانداردهای دوگانه حقوق بشر آمریکایی

آن چیزی که بیش از هر چیز دیگر در زمینه حقوق بشر نیاز به مطرح‌شدن دارد، رفتار دوگانه‌ی آمریکایی‌ها در قبال موضوعات حقوق بشری است.
دانشگاه صنعتی مالک اشتر برگزار می‌کند؛

اولین کنفرانس بین‌المللی نظریه‌پردازی‌های علمی قرآن در علوم انسانی

دانشگاه صنعتی مالک اشتر اولین کنفرانس بین المللی و دومین کنفرانس ملی نظریه پردازی‌های علمی قرآن در حوزه علوم انسانی را آبان و آذر امسال برگزار خواهد کرد.
درخواست حداد عادل از وزیر علوم درباره رشته های علوم انسانی

۱۶ رشته درسی موردبازنگری از حیطه برنامه‌ریزی دانشگاه‌ها مستثنی شود

رئیس شورای تحول علوم انسانی گفت: با توجه به سیاست وزارت علوم در اعطای اختیارات بیشتر به دانشگاه‌ها، تقاضا داریم ۱۶ رشته درسی مورد بازنگری از حیطه برنامه‌ریزی دانشگاه‌ها مستثنی شوند.
گزارشی از سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

پرفروشهای اندیشه دینی در نمایشگاه کتاب/ «منظومه فکری مقام معظم رهبری» پرفروش‌ترین کتاب اندیشه‌ای نمایشگاه

کتاب دو جلدی «منظومه فکری مقام معظم رهبری» به قلم حجت‌الاسلام خسروپناه در حدود ۱۵۰۰ صفحه است که در کمتر از یک سال به چاپ چهارم رسیده، عنوان پرفروش‌ترین کتاب اندیشه‌ای در نمایشگاه کتاب تهران را به خود اختصاص داده است.
سید محمدتقی قادری مطرح کرد

۶ قاعده فقهی برای حمایت از کالای داخلی

سید محمدتقی قادری عنوان کرد: قواعد فقهی اگر با نگاه فقه اجتماعی لحاظ و موضوع آن احراز شود، خرید تولید داخلی نه تنها لازم، بلکه واجب می‌شود.
حجت‌الاسلام عباسی خبر داد:

چاپ ۸ جلد آثار برای همایش حکیم طهران

گروه حوزه‌های علمیه ــ عضو هیئت مدیره مجمع عالی حکمت از چاپ و رونمایی از هشت جلد آثار مرتبط با همایش حکیم تهران در آئین اختتامیه خبر داد.
به قلم حجت الاسلام و المسلمین مسعود صدوق؛

کتاب «بیانات مقام معظم رهبری پیرامون الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» منتشر شد

کتاب «بررسی بیانات مقام معظم رهبری پیرامون الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت؛ تقریر، تحلیل، تکمیل» به قلم حجت الاسلام والمسلمین مسعود صدوق و به همت «حسینیه اندیشه قم» همزمان با برگزاری هفتمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت منتشر شد.
۱