پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

اخبار رسانه
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات پنجشنبه ۰۹ آبان ۹۸

نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات امروز نشان می‌دهد که بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش در روزنامه‌های امروز محور است.
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات شنبه ۰۲ آذر ۹۸/ روزنامه‌ها معترض به تصمیم دولت در حمایت از ملت

نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات امروز نشان می‌دهد که بررسی و آسیب‌شناسی اعتراضات اخیر که در برخی شهر‌ها توسط اشرار و آشوبگران به انحراف رفت و صحنه حمله به اموال عمومی و آتش زدن دارایی‌های مردم شد، محور روزنامه‌های امروز است.
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات شنبه ۲۵ آبان ۹۸/ سهم روزنامه‌ها از بنزین هزار تومانی

نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات امروز نشان می‌دهد که بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی در روزنامه‌ها امروز بازتاب گسترده‌ای داشته است. همچنین تصمیم دولت برای افزایش قیمت بنزین سوژه داغ روزنامه‌های امروز است.
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات چهارشنبه ۰۸ آبان ۹۸/ رپورتاژ اصلاح‌طلبانه برای خانه ناپدری

نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات امروز نشان می‌دهد که آخرین تحولات منطقه با مرگ ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تروریستی داعش و وضعیت لبنان و عراق در پی اعتراضات در این کشور‌ها محور مطبوعات امروز است، همچنین واکنش‌ها به توقیف خانه پدری نیز از دیگر سوژه‌های روزنامه‌های امروز است.
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات چهارشنبه ۲۲ آبان ۹۸/ تیتر پر بازنشر امروز روزنامه‌ها؛ «خدا یکی و محبت یکی و یار یکی»

نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات امروز نشان می‌دهد که نظر رهبر انقلاب درباره مسأله چندهمسری با محوریت «خدا یکی و محبت یکی و یار یکی» در اغلب روزنامه‌های امروز محور است. همچنین سخنان حسن روحانی در جلسه شورای اداری استان کرمان و دفاع اصلاح‌طلبان از حاشیه‌سازی‌های وی و نقد اصولگرایان از رفتار‌های انتخاباتی رئیس‌جمهور و تحریف تاریخ همچنان در روزنامه‌های امروز در حال پیگیری است.
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات سه‌شنبه ۲۱ آبان ۹۸/ تشکیک روزنامه‌های در طرح روحانی برای کمک به ۱۸ میلیون خانوار ایرانی؛ از کجا تامین مالی می‌شود؟

نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات امروز نشان می‌دهد که حاشیه‌سازی‌های دو روز اخیر روحانی در یزد و کرمان که از آن به‌عنوان تحرکات انتخاباتی یادشده است، در روزنامه‌های امروز محور است. همچنین کودتا در بولیوی که «مورالس» را مجبور به استعفا کرد در روزنامه‌های امروز پیگیری شده است.
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸/ روایت روزنامه‌ها از حمله حسن روحانی به قوه قضاییه؛ دوقطبی سازی انتخاباتی است

نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات امروز نشان می‌دهد که سخنان حسن روحانی در جمع مردم یزد با رپرتاژ روزنامه‌های اصلاح‌طلب و با انتقاد گسترده روزنامه‌های اصولگرا همراه است.
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات یکشنبه ۱۹ آبان ۹۸

نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات نشان می‌دهد که علیرغم تعدد تیتر و سوژه، روزنامه‌های امروز از پراکندگی محور برخوردارند و روزنامه‌های اصلاح‌طلب عمدتاً بر پایه انتخابات پیش‌رو و روزنامه‌های اصولگرا بر پایه مشکلات و معضلات اقتصادی و معیشتی بسته شده‌اند.
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات شنبه ۰۴ آبان ۹۸

نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات امروز نشان می‌دهد که حضور رئیس‌جمهوری در اجلاس سران عدم تعهد در باکو در روزنامه‌های امروز بازتاب داشته است.
صفحه نخست روزنامه‌ها

تحلیلی بر مطبوعات سه‌شنبه ۱۴ آبان ۹۸/ روزنامه‌های استکبارستیز

نیم‌نگاهی کلی به صفحه نخست مطبوعات امروز نشان می‌دهد که برگزاری راهپیمایی روز ۱۳ آبان با شعار «استکبارستیزی و مقاومت اسلامی، سرآغاز افول و فروپاشی امریکا» در روزنامه‌های امروز سوژه محوری است، هرچند برخی روزنامه‌ها در صفحه یک خود به این موضوع اشاره نکرده‌اند.
۱
پربیننده ترین ها
آخرین عناوین