پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

غلامی گفت: بیش از ۱۵۰ هزار پروژه اقتصاد مقاومتی با منابع مالی و انسانی بسیج اجرا و از این طریق بسیج توانسته است طرح‌های اشتغال‌زایی گسترده‌ای در کشور ایجاد کند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۶ - ۰۵ آذر ۱۳۹۷

به گزارش فرهنگ سدید، سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در گفت‌وگو با «فرهنگ سدید» اظهار داشت: بسیج مانند یک ظرفی است که عشق مردم به انقلاب را نشان می‌دهد که نمونه‌ی آن را می‌توان در دفاع مقدس و برهه‌های تاریخی مشاهده کرد.

وی ادامه داد: بسیج در تمام عرصه‌ها به پاسداری از امنیت ملی و مذهبی پرداخته است و هیچ‌گاه از ارزش‌های انقلاب دست نکشیده است.

غلامی با اشاره به تأسیس بسیج سازندگی در سال ۷۹ تأکید داشت: بیش از ۱۳۲ هزار پروژه کوچک محرومیت‌زدایی به همت بسیج مردمی در کشور اجراشده است.

وی با اشاره به این‌که بسیج در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی توانسته است به انقلاب و نظام اسلامی کمک کند اضافه کرد: بیش از ۱۵۰ هزار پروژه اقتصاد مقاومتی با منابع مالی و انسانی بسیج اجرا و از این طریق بسیج توانسته است طرح‌های اشتغال‌زایی گسترده‌ای در کشور ایجاد کند.

رئیس بسیج سازندگی کشور بابیان این‌که بسیج در حوزه سلامت هم ورود موفق داشته است بیان داشت: در واکسیناسیون همگانی بسیج توانسته است با تمام ظرفیت‌های خود وارد میدان شود و بیماری‌هایی مانند فلج اطفال را ریشه‌کن کند.

غلامی ادامه داد: بسیج در مسئله کشاورزی، آبخیزداری و بیابان‌زدایی هم توانسته است به مردم و هم به دستگاه‌ها و نهادهای دولتی کمک شایانی کند.

رئیس بسیج سازندگی کشور در پایان گفت: بسیج در تمام عرصه‌ها پابه‌رکاب انقلاب بوده و همیشه برای سربلندی ایران اسلامی سعی و تلاش کرده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین ها
آخرین عناوین