پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

مؤسسه‌ی فرهنگی هنری قدرولایت، در ۴۰ دانشگاه برگزیده‌ کشور از تاریخ ۱۹ آبان تا ۲۹ آبان، نمایشگاه‌های کتاب برگزار می‌کند. ۴۰ نمایشگاهی که در آن کتاب‌ها با تخفیف ۵۰ درصدی عرضه خواهند شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۰ - ۱۴ آبان ۱۳۹۷
به گزارش فرهنگ سدید، مؤسسه‌ی فرهنگی هنری قدرولایت، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب عزّت‌آفرین اسلامی ایران، با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری همه‌جانبه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در ۴۰ دانشگاه برگزیده‌ کشور از تاریخ ۱۹ آبان تا ۲۹ آبان، نمایشگاه‌های کتاب برگزار می‌کند. ۴۰ نمایشگاهی که در آن کتاب‌ها با تخفیف ۵۰ درصدی عرضه خواهند شد.
موضوع این نمایشگاه‌ها، تاریخ معاصر ایران در سه مقطع «دوره‌ی مشروطه»، «دوره‌ی پهلوی» و «دوران انقلاب اسلامی» است و بیش از بیست ناشر فعال در حوزه تاریخ معاصر ایران، دعوت مؤسسه قدرولایت را پذیرفته و منشورات تولید چاپ اوّل ۱۳۹۰ به بعد خود را جهت عرضه در این نمایشگاه‌ها ارائه و بخشی از هزینه‌های اجرایی نمایشگاه را با افزایش تخفیف خود تقبل کرده‌اند. این نمایشگاه‌ها در هفته‌ی کتاب جمهوری اسلامی ایران از تاریخ ۱۹ آبان تا ۲۹ آبان برگزار می‌شد.
نهاد نمایندگی با شناسایی دانشگاه‌های واجد شرایط و امکانات لازم، برگزاری نمایشگاه‌ها و برنامه‌های جانبی پرسش و پاسخ با استادان تاریخ، نظارت بر حُسن برگزاری نمایشگاه و تبلیغات محیطی دانشگاه محل برگزاری را به عهده گرفته است. همچنین معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ۲۰ درصد تخفیف نمایشگاه را تعهد کرده است.
دعوت از ناشران، انتخاب کتاب‌ها، سفارش کتاب‌های انتخاب‌شده، بسته‌بندی و ارسال محموله‌ها به دانشگاه‌، طراحی و چاپ و توزیع پوستر و بنر متمرکز، دریافت مرجوع کتاب‌ها و ترتیب و تحویل به ناشران و نیز حسابرسی و تسویه و امور قرارداد‌ها با مؤسسه‎ی فرهنگی هنری قدرولایت است.
ناشران شرکت‌کننده در این نمایشگاه عبارتند از: انتشارات انقلاب اسلامی، مؤسسه‌ی مطالعات و تاریخ معاصر ایران، نشر معارف، زمزم هدایت، شهرآب، بوستان کتاب، آفاق روشن بیداری، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشۀ اسلامی، کتاب دانشجو، رسول آفتاب، کیهان، مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس، مؤسسۀ مطالعات و پژوهش‌های سیاسی، مؤسسۀ فرهنگی هنری قدرولایت، شهرستان ادب، موزۀ عبرت ایران، مرکز اسناد انقلاب اسلامی، مدرسه، عروج، خرسندی، خبرگزاری فارس، دفتر نشر فرهنگ اسلامی و به‌نشر.
۴۰ نمایشگاه کتاب در دانشگاه‌های کشور به مناسبتِ «چهل سالگی انقلاب اسلامی» برپا می‌شود
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین ها
آخرین عناوین
پرطرفدارترین