پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

ده هزار نفر از بانوان انقلابی طی نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری از اعلام آمادگی خود برای حفظ ارکان نظام و پاسداری از حریم ولایت خبر دادند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۹ - ۲۴ مهر ۱۳۹۷

به گزارش فرهنگ سدید، ده هزار نفر از بانوان انقلابی طی نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری از اعلام آمادگی خود برای حفظ ارکان نظام و پاسداری از حریم ولایت خبر دادند.متن کامل این نامه به شرح زیر است:

سلام و احترام محضر رهبر عظیم الشان انقلاب و مقتدای امت، حضرت امام خامنه ای دامت برکاته

سپاس ذات ایزدی را که شعور و اختیاربه انسان عرضه داشت تا به شناخت حق، تبعیت از ولایت مجرای سیره توحیدی مومنان شود.

اما پس از حمد، بستن عهدی دوباره به شکرانه نعمت ولایت در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی. ما زنان که در کلام شریعت مبین اسلام به عنوان  گوهر تمدن سازی  معرفی شدیم تا از دامان مان مسافران زمینی سفر به اعلای مقامات برین را آغاز کنند، امروز که الگوی هدایت اسلام بر مدار اصالت خود (امت و امامت) به جهان بشری در بستر انقلابی بر مدار حق عرضه شده بر خود لازم دانستیم عهدی دوباره با امام و مقتدای مان ببندیم تا چشمان طمع دشمن به قشر فرهنگ ساز جامعه را کور کنیم.

 امام بزرگوار، ما زنان انقلابی با حدیث ثقلین ذوب در ولایت اهل بیت علیه السلام شدیم و با روایت مقبوله عمر ابن حنظله به جایگاه ولایت پس از غیبت پی بردیم و دانستیم در عصر حاضر از مسیر انقلاب اسلامی با هدایت مدبرانه شما است که به سفینه نجات حسینی میرسیم.

امام عزیز، پس از درک این واقعیت، پا به پای مردان و گاه پیشاپیش ایشان چادر همت به کمر بسته و در مقابله با طاغوت جنگیدیم و انقلاب کردیم و دفاع مقدس را با پاره های تن مان به ثمر نشاندیم. تازه خواستیم در پناه خیمه ولایت مأوا گیریم و به انسان سازی زهرایی بپردازیم که دشمنان از چپ و راست با جذبه شعارهای دل فریب تساوی،آزادی و ...، زن را به سرعت به سوی باتلاقی کشاندند که نامش عدالت جنسیتی بود و مرامش تهاجم فرهنگی ! در واقع عدالت نبود، بردگی مدرنی بود که از مدتها پیش زنان جهان را به ورطه نابودی می کشید که با ستایش از جذابیت های ظاهری زن، آغاز می شد و سرانجامش جز از بین بردن هویت انسانی نبود.

و در این هیاهو که زنان و دختران را به خود جلب می کرد تنها یک مأوا برای حفظ هویت زن و ریحانه خدا باقی ماند هم آن که فرمود: «ما در مساله زن موضع حمله داریم» حقیقتی که حتی برخی اندیشمندان آن را درک نکرده و چشم  و گوش بسته به سوی اجراي اسناد غربی حرکت کردند.

و ما به این مأوا دلخوش و سرمست حضور نگهبان همیشه بیدار، گاه غافل از وظیفه، کار را سست و رها کردیم و اکنون شرمنده ایم که در این عرصه غفلت کرده و اجازه دادیم که جامعه به سمت اجراي اهداف شیاطین بزرگ جهانی پیش رود.

رهبرم! ما دختران و مادران ایران زمین شرمنده ایم که اجازه دادیم دشمن در پرده استعمار نوین هویت، حجاب و فرهنگ دینی و اسلامی ما را استثمار کند و شرمنده ایم که به تاکیدات شما بر فریضه امر به معروف و نهی از منکر مسئولان سطحی نظر کردیم و عمل.

اما امروز می دانیم که کلمات اعلای دین مبین که از زبان ولایت صادر می شود، ناموس عقاید و فرهنگ ما است؛ پس بر این مدار با شما عهد و پیمان می بندیم که مدافع حرمت حریم اسلام و ولایت باشیم و اجازه ندهیم صحنه آرایی ها و کوته فکری های دشمنان دوست نما که با نفاق و موضع گیری های خائنانه آب به آسیاب دشمن میریزند، موریانه وار درخت تنومند انقلاب را از درون بپوسانند.

رهبرم! از آن زمان که فرمان آتش به اختیار شما را با گوش جان شنیدیم با خود عهد بستیم زینب وار وارد میدان شده و در مسیری که با بیانات مصباح گونه تان مشخص نمودید بجنگیم حتی اگر مانند آسیه و مریم تنها باشیم.

به سبک ام ابیها سلام الله علیها دست کودکان مان را گرفته و درب تک تک خانه ها را خواهیم زد و مردم را نسبت به کید و مکر دشمن آگاه خواهیم ساخت تا بار دیگر علی زمان مجبور به تحمل رنج خانه نشینی نشود و به شیوه عقیله بنی هاشم سلام الله علیها درد غربت ایمان و اصالت انسانی را به گوش جهانیان خواهیم رساند .

امام و مقتدایمان! امروز با زبان کوبنده اعلام می کنیم که قدرتمند و با شجاعت برای یاری دین خدا و نایب امام عصر در صحنه حاضر شده ایم و اعلام می کنیم که صحنه آرایی های دشمن از جمله سخن از سه ماه های خیالی برای براندازی نظام و تحریم و مشکلات معیشتی ذره ای از قدرت ایمان و همراهی ما با نایب امام زمان(عج) کم نخواهد کرد هر چند که مجلس ما رییس محور باشد و برخی از  دولتمردان  ما مشغول به دل مشغولی های غرب.

در پایان خداوند متعال را شاکریم بر نعمت ولایت و آرزوی طول عمر با برکت از عمق جان بر این نعمت عظیم داریم تا به دستان مبارکش پرچم با شکوه تنها کشور شیعه به دستان پر خیر برکت منجی عالم بشریت تحویل داده شود که ان شاالله تمدنی بسازیم مهدوی و انسان ساز .

و من الله توفیق

"سید علی تنها نیست"

جمع ده هزار نفری از بانوان انقلابی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
فداییی ولایت
France
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۵
همه وجودمان را برای ولایت فدا می کنیم
درود خدا بر زنان انقلابی ولایی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۵
جانم فدای رهبر انقلابم
پربیننده ترین ها
آخرین عناوین