پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

حسن پور گفت:  برای اولین بار جلسه‌ای برای بیان دستاورد‌ها و پمپاژ امید به جامعه تشکیل شده است. لازم است تا از رسانه‌های منتقد نیز در این جلسات دعوت شود تا در جریان دستاورد‌های انقلاب قرار بگیرند.

تاریخ انتشار: ۲۳:۰۹ - ۱۵ تير ۱۳۹۷

شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فرهنگ سدید اظهار داشت: نشست شنبه های انقلاب کار بسیار زیبایی است. بازگو کردن دستاورد های چهل سالگی انقلاب، وظیفه همه است.

وی با تقدیر و تشکر از مجریان نشست شنبه های انقلاب ادامه داد: برای اولین بار جلسه ای برای بیان دستاورد ها و پمپاژ امید به جامعه تشکیل شده است. متاسفانه در بسیاری از نشست ها سیاه نمایی انجام می شود و این موضوعی است که دشمنان نیز می خواهند.

رییس فراکسیون اصناف مجلس گفت: لازم است تا از رسانه های منتقد و منتقدین نیز در این جلسات بیایند و در جریان دستاورد های انقلاب قرار بگیرند.

وی ادامه داد: کمیته ای با حضور عوامل رسانه، خانه مطبوعات و وزارت فرهنگ و ارشاد تشکیل شود تا پشتیبانی از زحمات زیاد این نشست تخصصی را بر عهده داشته باشد.

نماینده مردم سیرجان با اشاره به ظرفیت بزرگ جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی گفت:  نشست شنبه های انقلاب کار با عظمتی است که می تواند همه چهره های شاخص استان ها و شهرستان ها را دور هم جمع کند و در پایان نیز با حضور این بزرگان نشست پرسش و پاسخ با رسانه ها برگزار شود تا دستاورد های انقلاب بیشتر انعکاس یابد.

شهبازی گفت: دشمن از روز اول و پس از پیروزی انقلاب در 22 بهمن به دنبال توطئه های رنگارنگ علیه نظام بوده است. در مرور تاریخ انقلاب، متوجه می شویم یک روز نبوده است که دشمن دست از توطئه های خود بردارد اما بی شک این افراد ناکام خواهد ماند.

 عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی مجلس تصریح کرد: امام خمینی(ره) با توکل بر خدا و تکیه بر مردم، انقلاب را پایه‌گذاری کرد. یکی از اشتباهات به وجود آمده در مسیر انقلاب، دولتی کردن بسیاری از کارها است و لازم است تا مردم در بیان دستاورد ها مشارکت داشته باشند.

شهبازی با تقدیر از همه کسانی که در طول چهل سال انقلاب زحمات زیادی کشیده اند، افزود: اقدامات بزرگ و موثری در این سالها صورت گرفته و پیام انقلاب به بیرون مرز ها رسیده است.

وی تشریح کرد: امروز نیازمند تغییر رویکرد در استفاده از مشارکت مردم هستیم و مهم ترین آن ایجاد جنبش های مردمی مطالبه گر است؛ اگر از سالهای گذشته مطالبه گری در بین مردم، دانشجویان و سایر اقشار جامعه نهادینه می شد، بی شک امروز جایگاه کشور از منطقه نیز فراتر می رفت.

نماینده مردم سیرجان در پایان افزود: در کنار مطالبه گری، دستاورد های نظام و انقلاب نیز نباید فراموش شود، دستاورد ها بسیار زیاد است و برای آن نیز هزینه های بسیاری شده است. شهدا و جانبازان زیادی تقدیم شده تا این انقلاب با وجود دشمنان قسم خورده سرپا بایستد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین ها

یزدانی خرم: ورزش ایران به برکت انقلاب اسلامی، موفقیت‌های چشمگیری را برای اولین بار در سطح جهان کسب کرده است/ سجادی: معاونت وزارت آموزش و پرورش تنها مدیریت ورزش قبل از انقلاب بود/ افشارزاده: کسب ۳۹ مدال المپیکی توسط ورزشکاران ایرانی بعد از پیروزی انقلاب/ خسروی وفا:ایران اسلامی علی رغم تمامی تحریم‌ها رتبه سوم مسابقات پارآسیایی را کسب کرد/ خلیقی پور: افزایش ۲۰ برابری فعالیت بانوان در رشته‌های ورزشی کشور به برکت انقلاب اسلامی/ عباسی: سرانه اماکن ورزشی کشور از ۳ سانیتمتر به ۱ مترمربع افزایش یافته است/ مدنی: پس از انقلاب اسلامی، نشریه اختصاصی ورزش رشد ۱۰۰ درصدی داشته است/ هاشمی: اکثر رشته‌هایی که امروز در سطح جهان قهرمان می‌شویم، قبل از انقلاب اسلامی اصلا در ایران وجود نداشت/ گائینی: رشد ۴۰ برابری مراکز آموزش عالی در زمینه ورزش به برکت انقلاب اسلامی/ مجدآرا: پس از انقلاب اسلامی برای اولین بار ۳۴۰۰ پایگاه ورزش همگانی در پارک‌ها و بوستان‌ها تشکیل شد/ جعفری: احداث بیش از 2000 مکان سرپوشیده و روباز استاندارد در مناطق روستایی/ احمدی:حضور عفیفانه بانوان ورزشکار با حجاب اسلامی الگوی دیگر ورزشکاران کشورهاست

افزایش چشمگیر تنوع رشته های ورزشی بعد از انقلاب اسلامی / میزبانی صدها رویداد بین المللی ورزش در رده های سنی مختلف / افزایش 7 برابری استخرهای بزرگ قهرمانی استاندارد به برکت انقلاب اسلامی / رشد 80 برابری سرانه اماکن ورزشی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی/ کسب 336 مدال ورزشی ارزشمند در رقابت های پارآسیایی/ راه اندازی شبکه اختصاصی ورزش در سیمای جمهوری اسلامی ایران برای اولین بار

آخرین عناوین