پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

هژبری گفت:قبل از انقلاب کشور در حوزه المپیاد رتبه جهانی نداشت ولی الآن جز 5 کشور برتر دنیا هستیم و در حقیقت انقلاب اسلامی شخصیت دانش آموز را از تحقیر و کتک خوری به قهرمانی المپیاد های جهانی و فرماندهی رساند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۵ - ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷

به گزارش فرهنگ سدید، حسین هژبری معلم پیشکسوت آموزش و پروش صبح امروز در دومین نشست تخصصی مردمی پاسداشت انقلاب اسلامی که با عنوان تعلیم و تربیت در خانه موزه شهید مطهری برگزارشد در سخنانی از مقام والای شهید مطهری تقدیر کرد و بیان داشت: شهید مطهری  معتقد بود که باید انسان زمان شانس خوبی باشد و آدمی که زمانش را به‌درستی بشناسد هیچ‌گاه راه را گم نمی‌کند.

وی به خفقان و بسته بودن جامعه قبل از انقلاب اشاره کرد و گفت: مردم از یک جامعه خفقان و بسته در قبل از انقلاب به یک جامعه آزاد بعد از انقلاب رسیدند.

هژبری ادامه داد : قبل از انقلاب کشور در حوزه المپیاد رتبه جهانی نداشت ولی الآن جز 5 کشور برتر دنیا هستیم و در حقیقت انقلاب اسلامی شخصیت دانش آموز را از تحقیر و کتک خوری به قهرمانی المپیاد های جهانی و فرماندهی رساند.

این معلم پیشکسوت در پایان گفت: امام راحل به جوانان اعتماد کردند و جنگ را به نسل جوان سپردند که البته لازم است این اعتماد در زمان حال نیز ادامه یافته و کمرنگ نشود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین ها
آخرین عناوین