پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا گفت: ناامیدسازی مردم یکی دیگر از برنامه های مهم دشمن برای زمین گیر کردن ملت ایران است

تاریخ انتشار: ۰۸:۳۱ - ۱۹ تير ۱۳۹۸

به گزارش فرهنگ سدید؛ سردار سنایی راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا در همایش "تبریز پیشگام گام دوم انقلاب اسلامی " و در بین نخبگان اقشار مختلف مردم گفت: اگر کارگزاران انقلابی باشند، مردم هم انقلابی خواهند شد. واقعیت این است که بخشی از کارگزاران ما انقلابی نیستند و انگیزه های انقلابی را از دست داده اند.

وی افزود: با جوانان میتوان برای رسیدن به آرمان های انقلاب میانبر زد. جوانان در مقاطع مختلف انقلاب از جمله دفاع مقدس قابلیت خودشان را نشان داده اند. جوانان در نگاه رهبر معظم انقلاب جایگاه ویژه ای دارند. ایشان حتی در بستر بیرونی نیز نسل را مورد خطاب میدهند و به جوانان اروپا نامه می نویسند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به ضرورت شناخت سناریوهای دشمن برای مقابله با ملت ایران گفت: دشمن با شَبح جنگ به دنبال کشاندن ایران به میز مذاکره است. ناامیدسازی مردم یکی دیگر از برنامه های مهم دشمن برای زمینگیر کردن ملت ایران است.

وی خاطرنشان کرد:بیانیه گام دوم برای تداوم نظام انقلابی است. یکی از ضرورت های تداوم انقلاب، اتخاذ مقاومت فعال در مواجهه با دشمن است‌.استکبار به دنبال شکستن مقاومت ملت ایران و مجبور کردن به سازش و ذلت است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: