پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

کد خبر: ۱۳۷۹

نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس شورای اسلامی و انجمن کلیمیان تهران در پیام‌هایی جداگانه حادثه تروریستی نیوزلند که موجب کشته شدن ۵۳ مسلمانان شد را محکوم کردند.

تاریخ انتشار: ۱۵:۲۹ - ۲۶ اسفند ۱۳۹۷
به گزارش فرهنگ سدید؛ پس از حمله تروریستی اخیر در نیوزلند که منجر به کشته شدن ۵۲ نفر از مسلمانان شد، این رویداد وحشیانه در بین اقشار مختلف بازتاب‌های متفاوتی داشت. در این راستا اقلبت‌های دینی نیز این اقدام را محکوم کردند و نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس شورای اسلامی و انجمن کلیمیان تهران در پیام‌هایی جداگانه این حادثه تروریستی علیه مسلمانان را محکوم کردند.

نمایندگان اقلیت­‌های دینی در مجلس شورای اسلامی و محکومیت حمله تروریستی اخیر در زلاندنو


واقعه اخیر حمله مسلحانه به مساجد کشور زلاندنو و کشتار انسان­های بیگناه من جمله زنان و کودکان معصوم را شدیداً محکوم کرده و اعلام می­ داریم که چنین جنایات وحشتناک و نفرت ­انگیز به هیچ عنوان مورد تأیید یا توجیه ادیان الهی و شمار بسیاری از ایدئولوژی‌های سیاسی نبوده و غیر از انزجار اذهان عمومی و وجدان­های بشری پیامدی به دنبال ندارد.


سیامک مره ­صدق؛ نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی
ژرژیک آبرامیان؛ نماینده مسیحیان ارمنی جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی
اسفندیار اختیاری؛ نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی
یوناتن بت کلیا نماینده آشوریان و کلدانیان در مجلس شورای اسلامی
کارن خانلری؛ نماینده مسیحیان ارمنی شمال کشور در مجلس شورای اسلامی


انجمن کلیمیان تهران و محکومیت حمله تروریستی اخیر در زلاندنو
روابط عمومی انجمن کلیمیان تهران: جامعه کلیمیان ایران مراتب خشم و انزجار خود را نسبت به حادثه تروریستی اخیر در نیوزلند که منجر به خاک و خون کشیده شدن افراد بی­گناه شد ابراز داشته و این عمل وحشیانه و ددمنشانه را به شدت محکوم می‌­کند.
خون نمازگزاران موحد و مظلومی که به دست حیوان صفتان انسان نما و جنایتکار روی زمین جاری شد، بدون شک بی عقوبت نخواهد ماند و تروریست­های نژادپرست و کوردل به سزای جنایات خود خواهند رسید.
به امید ریشه کنی هر چه زودتر و قریب الوقوع ظلم، ترور و ارتجاع و برقراری صلحی پایدار و ابدی.

خاخام دکتر یونس حمامی لاله زار (رهبر دینی کلیمیان ایران)
دکتر سیامک مره صدق (نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی)
دکتر همایون سامه یح (رئیس انجمن کلیمیان تهران)
 
انجمن مسیحیان آشوری تهران و محکومیت حمله تروریستی اخیر در زلاندنو
حمله تروریستی و نژادپرستانه به نمازگزاران مسلمان در نیوزیلند اقدامی بسی دردناک بود که قلب همه انسان‌های آزاده مخصوصا ملت شریف ایران را جریحه‌دار کرد. این جنایت وحشیانه که منجرب به شهادت و مجروح شدن شماری از نمازگزاران بی گناه و بی دفاع شد را محکوم نموده و از تمامی جوامع بین المللی خواستار محکوم کردن این اقدام تروریستی می‌باشیم.
ما مسیحیان آشوری ضمن محکومیت این فاجعه وحشتناک و ابراز همدردی با خانواده های قربانیان و مجروحان برای 'شهدا' علو درجات را از خداوند منان مسئلت می‌نماییم و برای مجروحان آرزوی شفای عاجل دادیم.
نمایندگان اقلیت­‌های دینی در مجلس شورای اسلامی و انجمن کلیمیان تهران، حادثه تروریستی نیوزیلند را محکوم کردند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین ها
پربحث ترین
آخرین عناوین