پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

در آخرین جلسه هیئت اندیشه ورزی آموزش عالی در سال ۹۷ مطرح شد

طرح دانشگاه تراز اسلامی پیگیری و اجرا می‌شود

آخرین جلسه هیئت اندیشه ورزی آموزش عالی در سال ۹۷ با حضور آقای دکتر حسنی آهنگر رئیس دانشگاه جامع امام حسین (ع) و دیگر متخصصین حوزه آموزش عالی کشور، یکشنبه 12 اسفند در مرکز راهبردی ژرفا برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۱ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۷
به گزارش فرهنگ سدید؛ آخرین جلسه هیئت اندیشه ورزی آموزش عالی در سال ۹۷ با حضور آقای دکتر حسنی آهنگر رئیس دانشگاه جامع امام حسین (ع) و دیگر متخصصین حوزه آموزش عالی کشور، یکشنبه 12 اسفند در مرکز راهبردی ژرفا برگزار شد.

در این جلسه آقای دکتر محمدرضا حسنی آهنگر به ارائه و تبیین طرح دانشگاه تراز اسلامی پرداخت و عنوان کرد هدف از انجام این طرح، اشاعه الگوی دانشگاه اسلامی به تمام کشور‌های جهان اسلام و دیگر کشور‌های غربی است.

از آنجا که اجرای اصولی سند دانشگاه اسلامی و مسئله اسلامی شدن دانشگاه‌ها از خواسته‌های مؤکد رهبر معظم انقلاب و همچنین از نیاز‌های مبرم جامعه آکادمیک ایران است، انجام چنین طرح‌های پژوهشی و اجرایی­سازی آن از اهمیت و ارزش بسیاری برخوردار است.

شایان ذکر است کارگروه آموزش عالی مرکز راهبردی ژرفا در سال ۹۷ به ریاست آقای دکتر زاهدی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، ۱۵ جلسه هیئت اندیشه‌ورز با موضوعات تخصصی حوزه آموزش عالی و با نگاهی مسئله محور برگزار کرد و امید است با هماهنگی و همکاری‌های صورت گرفته، در سال آینده این شورای هم‌اندیشی بتواند نقش مهمی در کمک به حل مسائل تخصصی حوزه آموزش عالی ایفا کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین ها
پربحث ترین
آخرین عناوین