پایگاه تحلیلی فرهنگ سدید

مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی برگزار می‌کند

آغاز‌دومین‌جشنواره‌ملی‌جهادگران

مرکز مطالعات و هدایت حرکت‌های جهادی با همکاری معاونت جهادسازندگی سازمان بسیج دانشجویی برای دومین سال متوالی اقدام به برگزاری دومین‌جشنواره‌ملی‌جهادگران کرده است.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۵ - ۰۳ دی ۱۳۹۷

به گزارش فرهنگ سدید، دومین جشنواره ملی جهادگران با موضوع فعالیت گروه‌های جهادی در عرصه‌های راهبردی، عمرانی، اقتصادی، فرهنگی، سلامت، اجتماعی، بین الملل، هنر و ادب و رسانه و به صورت ویژه اقشار دانشجویی، دانش آموزی، جامعه زنان، طلاب و روحانیون، مهندسین کشاورزی، جامعه پزشکی و محلات برگزار می شود.

هدف از برگزاری جشنواره، تجلیل از فعالین جهادی در عرصه های مختلف و گروه های برتر و هم افزایی و انتقال تجربیات و دانش بین گروه های جهادی؛ و استفاده از ظرفیت مراکز علمی و پژوهشی برای حل  مشکلات علمی مناطق محروم است.

دبیرخانه جشنواره با برگزاری مجموعه‌ای از کارگاه‌ها و کلاس های آموزشی به همراه بازدیدهای متنوع و تخصصی این امکان را به جهادگران داده است تا بتوانند از این جشنواره استفاده شایسته‌ای داشته باشند.

تمامی گروه های جهادی و جهادگران سراسرکشور، علاقمندان و صاحبان فکر و تجربه می توانند برای ارسال آثار خود و کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره jahadgaran-festival.org مراجعه کنند؛ مهلت ارسال آثار تا پایان دی ماه ۱۳۹۷ است.

برگزیدگان جشنواره پس از طی مراحل داوری در گردهمایی ملی، جهادگران تقدیرشده و جوايز نفيسي به نفرات برتر اهدا می شود.

آغاز‌دومین‌جشنواره‌ملی‌جهادگران

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین ها
آخرین عناوین
پرطرفدارترین