به همت جنبش مردمی
سی و هفتمین نشست «شنبه‌های انقلاب» با عنوان «چهل سال توطئه و چهل سال مقاومت» و با هدف تبیین توطئه‌های چهل ساله استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی، در روز شنبه ۸ دی ماه ۹۷ برگزار می‌شود.
دبیر کمیته ادیان و مذاهب در سی و ششمین شنبه انقلاب عنوان کرد:
دبیر کمیته ادیان و مذاهب جنبش مردمی چهل سال پاسداشت انقلاب کبیر اسلامی در سی و ششمین نشست شنبه‌های انقلاب، دستاورد‌های انقلاب اسلامی در این حوزه را تشریح کرد.
گزارش «فرهنگ سدید» از سی و ششمین شنبه‌ انقلاب:
سی و ششمین نشست «شنبه‌های انقلاب» با عنوان «ادیان و مذاهب» و با هدف تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی در این حوزه برگزار شد.
سلسله دیدار‌هایی با یاران باوفای امام خمینی(ره)/ (۴)
چهارمین جلسه از سلسله دیدار‌های تبریک گویی چهل سال انقلاب کبیر اسلامی با یاران باوفای امام خمینی (ره) با آیت‌الله مؤمن عضو شورای نگهبان برگزار شد.
رئیس کمیته علم و نخبگان در سی و پنجمین شنبه انقلاب عنوان کرد:
رئیس کمیته علم و نخبگان جنبش مردمی چهل سال پاسداشت انقلاب کبیر اسلامی در سی و پنجمین نشست شنبه‌های انقلاب دستاورد‌های انقلاب اسلامی در این حوزه را تشریح کرد.
گزارش «فرهنگ سدید» از سی و پنجمین شنبه‌ انقلاب:
سی وپنجمین نشست «شنبه‌های انقلاب» با عنوان «علم و نخبگان» و با هدف تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی در این حوزه برگزار شد.
به همت جنبش مردمی
سی وپنجمین نشست «شنبه‌های انقلاب» با عنوان «علم و نخبگان» و با هدف تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی در این حوزه، فردا شنبه ۲۴ آذر ۹۷ در محل «دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی» برگزار می‌شود.
سلسله دیدار‌هایی با یاران با وفای امام خمینی (ره) / (۳)
سومین جلسه از سلسله دیدار‌های تبریک گویی چهل سال انقلاب کبیر اسلامی با یاران با وفای امام خمینی (ره) با حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
صفارزاده دبیر کمیته ورزش در سی و چهارمین شنبه انقلاب مطرح کرد
علیرضا صفارزاده، دبیر کمیته «ورزش» جنبش مردمی پاسداشت انقلاب اسلامی در سی و چهارمین نشست شنبه‌های انقلاب، دستاورد‌های انقلاب اسلامی در این حوزه را تشریح کرد.