آخوند نوری زاد در سی و دومین شنبه انقلاب:
امام جمعه گنبد کاووس گفت: قبل از انقلاب اهل سنت از امکاناتی برخوردار نبودند اما بعد از انقلاب اسلامی خدمات بسیاری به اهل سنت ارائه شد که یکی از آنها آزادی و امکان تاسیس احزاب سیاسی و صنفی بود.
ریگی در سی و دومین شنبه انقلاب :
فرماندار شهرستان قصرقند استان سیستان و بلوچستان گفت: جمهوری اسلامی ایران می تواند الگوی بسیار مناسبی برای مسئله وحدت برای جهانیان باشد که همه مذاهب و اقوام حول یک نظام اسلامی متحد هستند.
مولوی‌مدنی در سی و دومین شنبه انقلاب:
عضو شورای عالی مجمع التقریب گفت: قبل از انقلاب تعداد دبیرستان ها در استان سیستان و بلوچستان 3 یا 4 دبیرستان بود اما اکنون این تعداد افزایش یافته و در هریک از شهرهای استان سیستان و بلوچستان 3 یا 4 دانشگاه ساخته شده است.
ماموستا راستی در سی و دومین شنبه انقلاب مطرح کرد
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: قبل از انقلاب اسلامی 3 هزار طلبه اهل سنت در کشور مشغول تحصیل بود اما امروز 12 هزار طلبه اهل سنت مشغول تحصیل است و هیچ سدی در برابر تحصیل آنان وجود ندارد
گزارش «فرهنگ سدید» از سی و دومین شنبه انقلاب:
سی و دومین نشست شنبه های انقلاب با موضوع «وحدت مذاهب اسلامی» با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در این حوزه صبح امروز در دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در امور اهل سنت برگزار شد.
پاشایی دبیرکمیته «موسیقی‌وسرود»:
دبیر کمیته «موسیقی و سرو» جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب اسلامی در سی و یکمین نشست شنبه‌های انقلاب، دستاورد‌های انقلاب اسلامی در حوزه موسیقی و سرود را تبیین و اعلام کرد.
گزارش «فرهنگ سدید» از سی و یکمین شنبه انقلاب:
سی و یکمین شنبه انقلاب با موضوع «سرود و موسیقی» و با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در این حوزه در معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
به همت جنبش مردمی
سی و یکمین نشست شنبه‌های انقلاب با موضوع «سرود و موسیقی» و با هدف تبیین دستاورد‌های انقلاب اسلامی در این حوزه، در روز شنبه ۲۶ آبان ماه ساعت ۹:۳۰ صبح در سالن جلسات معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
به‌همت جنبش‌مردمی پاسداشت چهل‌سال انقلاب‌اسلامی
همزمان با ایام هفته مبارک بسیج؛ جشن بزرگ سربازان ولایت توسط کمیته محله محور جنبش مردمی پاسداشت چهل سال انقلاب کبیر اسلامی در محله انقلابی حسن آباد زرگنده برگزار می‌شود.
دبیر کمیته هنرهای تجسمی در سی امین شنبه‌انقلاب عنوان کرد
دبیر کمیته هنرهای تجسمی جنبش مردمی پاسداشت انقلاب اسلامی در سی امین نشست شنبه‌های انقلاب مهم‌ترین دستاورد های انقلاب اسلامی را در حوزه هنرهای تجسمی تشریح کرد.